رسانه ورزش جام چهارم را با برد شروع کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

چهارمین دوره رقابت های فوتبال لیگ حرف و مشاغل با گرامیداشت روز خبرنگار استارت خواهد خورد که در نخستین دیدار این دوره از مسابقات تیم رسانه ورزش به مصاف تیم نظام مهندسی خواهد رفت.

به گزارش آفتاب نو، و به نقل از سایت رسمی تیم فوتبال رسانه ورزش، دیدار افتتاحیه این دوره از مسابقات عصر روز پنجشنبه بین تیم های رسانه ورزش و نظام مهندسی برگزار شد که طی آن نارنجی پوشان رسانه ورزش موفق شدند ۲ بر یک حریف خود را شکست دهند. عادل فردوسی پور زننده هر دو گل تیم رسانه ورزش بود.

رسانه ورزش که با حمایت فروشگاه های «هوادار شاپ» در این تورنمنت شرکت کرده است، دومین دیدار خود را روز پنجشنبه ۳۱ مرداد برابر تیم وکلای کلاسیک برگزار خواهد کرد. 

در دومین دیدار روز اول این مسابقات تیم های سازمان ورزش شهرداری و وکلای مستر به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری یک بر صفر تیم شهرداری به پایان رسید. 

در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات دکتر فراهانی عضو شورای شهر تهران، خانم حاجوی شهردار منطقه ? ، حیدر سلیمانی معاون ورزش شهرداری تهران، خانم دولتی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ? شهرداری، کاظمی قائم مقام شهرداری منطقه ? تهران، مهدی رضایی فر معاون مالی شهرداری منطقه ?? تهران، صادقی مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران، علی خسروی ( داور پیشکسوت ) و آقای حامد احمدی ( وکیل دادگستری و مسئول برگزاری مسابقات) حضور داشتند.

 

۴۴۱۶

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = 15

عضو کانال ایتا شوید