دادن پیراهن شماره ۱۰ به قائدی خیلی زود بود

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، شاهرخ بیانی که سال‌هاست در خارج از کشور اقامت دارد در خصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.
* ابتدا تولدتان را تبریک می‌گوییم.
از شما ممنونم که به یاد من بودید و از همه کسانی که روز تولد مرا تبریک گفتند تشکر می‌کنم.
* اوضاع و احوال در ترکیه چطور است؟
شکر خدا اینجا یک رستوران زده‌ام و مشغول هستم. هفته‌ای ۲، ۳ جلسه هم با دوستان گرد هم می‌آییم و تمرین می‌کنیم و فوتبال بانشاطی بازی می‌کنیم. من اینجا هم ورزش را کنار نگذاشته‌ام و هرگز نمی‌توانم از فوتبال جدا شوم.
* از شرایط استقلال خبر دارید؟
بله، بچه‌ها اردوی خوبی را در ترکیه داشتند و به نوعی تمرینات حرفه‌ای را دنبال می‌کنند. استراماچونی هم کسی است که سابقه حرفه‌ای درخشانی دارد و فکر می‌کنم شناخت مناسبی از استقلال پیدا کرده باشد. در کل استقلال برای شروع لیگ آماده است و با قدرت بازی‌هایش را استارت خواهد زد.
* شهرآورد هفته چهارم در زمان مناسبی برگزار می‌شود؟
بله، هفته چهارم زمان مناسبی است که تیم‌ها خودشان را شناخته باشند و با هم هماهنگ شوند. دو، سه هفته وقت نیاز است تا در لیگ جا بیفتیم و هفته چهارم آغاز مسیر قهرمانی پرسپولیس است و امیدوارم شهرآورد برنده‌ای به نام استقلال داشته باشد.
* عده‌ای می‌گویند عدد ۴ و شهرآورد هفته چهارم برای استقلال خوش‌یمن خواهد بود!
این‌ها همه خرافات است. این شهرآورد در هفته چهارم و عدد ۴ نیستند که نتیجه را تعیین می‌کنند. در شهرآورد باید بروی ۹۰ دقیقه بجنگی، عرق بریزی و حقت را بگیری. نتیجه شهرآورد که با خرافات مشخص نمی‌شود! چه بسا ما قوی‌تر بودیم و به پرسپولیس باختیم و بعضاً ضعیف‌تر بودیم و پرسپولیس را برده‌ایم. در شهرآورد باید مثل جنگجو‌ها جنگید تا برنده شد.
* شما سال‌ها شماره ۱۰ محبوب استقلال بودید. نظرتان درباره دادن شماره ۱۰ به قائدی چیست؟
چه بگویم؟ دوست ندارم حرفی بزنم که استقلال به حاشیه برود، اما فکر می‌کنم دادن پیراهن شماره ۱۰ به قائدی کمی زود بود. او خیلی جوان است و باید حالا حالا‌ها تجربه کسب کند. شماره ۱۰ باید کسی باشد که در زمین نقطه اتکا و تعیین‌کننده قهار باشد. خدا کند قائدی قدر این پیراهن را بداند و فراموش نکند که این شماره پشت نام چه بزرگانی، چون روشن و… نقش بسته است. گفتم که قصد ندارم حاشیه‌سازی کنم، ولی دادن پیراهن شماره ۱۰ به قائدی خیلی زود بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = 15

عضو کانال ایتا شوید