کالدرون را مربی بادانش و باتجربه‌ای می‌دانم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، قرعه‌کشی لیگ برتر بالاخره انجام شد و تیم‌ها، رقبای خود را شناختند. البته هنوز زمان آغاز رقابت‌ها اعلام نشده ولی همه می‌دانیم در هفته چهارم، جذاب‌ترین مسابقه ورزشی ایران برگزار می‌شود. به همین بهانه به سراغ سهراب انتظاری رفتیم. مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد شرایط این بازی گفت: «حساسیت مسابقات لیگ از همان هفته نخست برای استقلال و پرسپولیس آغاز خواهد شد زیرا هر دو تیم دوست دارند نتایج خوبی بگیرند. پرسپولیس و استقلال دو رقیب سنتی هستند و اصلاً دوست ندارند بازنده شهرآورد شوند. از سوی دیگر، برد در شهرآورد باعث می‌شود تا در ادامه فصل با انگیزه بالاتری بازی کنند.»
انتظاری ادامه داد: «قرعه سختی در هفته‌های ابتدایی لیگ نصیب پرسپولیس شده است و از طرفی، کالدرون هم می‎خواهد با کسب نتیجه‌ای خوب، شروع توفانی در این تیم داشته باشد و دل هواداران را به دست بیاورد. امیدوارم تیم محبوبم با حضور بازیکنان و سرمربی جدید عملکرد خوبی در لیگ نوزدهم داشته باشد تا خیلی زود برای سایر تیم‌ها خط و نشان بکشد.»
پیکشسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط سرخپوشان قبل از شروع فصل نوزدهم اضافه کرد: «این تیم در ۴ سال اخیر، سه بار قهرمان لیگ شده و یک بار هم نایب‌قهرمانی را به دست آورده است. با این عملکرد درخشان، توقعات از این تیم بالاست تا بتواند بار دیگر قهرمانی را از آن خود کند. امسال، سال سختی برای پرسپولیس به نظر می‎رسد و کوچکترین لغزشی در مسابقات باعث می‌شود تا از نتیجه‌ای که مسئولان این تیم مد نظر دارند، دور شوند. در فوتبال، برد و باخت وجود دارد و ممکن است نتایج آن‏‎طور که هواداران دوست دارند، رقم نخورد، اما باید صبور باشند و از تیم محبوب‌شان حمایت کنند تا پرسپولیس بتواند به موفقیت برسد.»
انتظاری در پایان گفت: «کالدرون مربی بادانشی است که سابقه زیادی در مربیگری دارد. باید به او فرصت داد تا برنامه‌هایش را اجرایی کند. بازیکنان خوبی در این فصل در پرسپولیس حاضر هستند و از همه مهم‌تر اینکه، شاکله اصلی تیم حفظ شده است. مطمئنم در لیگ نوزدهم این تیم با شرایطی که دارد، باز هم مدعی اول قهرمانی محسوب می‌شود.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = 14

عضو کانال ایتا شوید