حضور ۸ ایرانی در تیمهای خارجی فوتسال باشگاه‌های آسیا

جامعه ورزشی آفتاب نو:

دهمین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا آغاز شده و مس سونگون نماینده ایران در این بازی‌هاست اما سایر تیم‌ها هم از بازیکنان ایرانی بهره می‌برند.

به گزارش آفتاب نو،تیم مس سونگون دیروز(پنجشنبه) در اولین بازی خود در جام باشگاه‌های آسیا با تیم کاظمه کویت روبرو شد و به برد پرگل هشت بر دو رسید اما این بازی‌ها برای ایرانی‌ها از پنجشنبه و با درخشش بازیکنان کشورمان در دیگر تیم ها آغاز شد.

علی اصغر حسن زاده بهترین بازیکن آسیا در تیم شن‌ژن چین توپ می‌زند و در مصاف با ارم قرقیزستان موفق به گلزنی شد. تیم ارم هم دو بازیکن ایرانی به نام‌های محسن فرهمند و فرید سهیلی که سابقه بازی در تیم میثاق تهران را دارند در ترکیب خود می‌بیند.

تیم نفت الوسط عراق هم برای چندمین سال پیاپی از فرهاد توکلی سود می‌برد که با درخشش این بازیکن موفق شد الریان قطر را شکست دهد. در سال‌های قبل قدرت بهادری هم در کنار توکلی در نفت الوسط حضور داشت که امسال خبری از این بازیکن نیست. الریان قطر در شرایطی مغلوب نفت الوسط شد که محمد طاهری بازیکن سابق تیم جوانان ایران و تیم گیتی پسند و همچنین محمد صفری بازیکن سابق تیم حفاری خوزستان را در ترکیب خود دارد.

تیم تای سون نام ویتنام هم که دو سال قبل حسین طیبی را در ترکیب خود داشت و تا نیمه نهایی صعود کرد امسال با علیرضا رفیعی پور بازیکن ملی پوش سابق تیم حفاری به توافق رسید و با حضور این بازیکن موفق به شکست نماینده ازبکستان شد.

تیم واموس اندونزی هم امسال بار دیگر با هدایت رضا فلاح مربی ایرانی در این مسابقات پای گذاشته و در اولین بازی خود با نماینده تاجیکستان روبرو شد.

تیم بانک بیروت لبنان هم که در سال‌های گذشته از مهدی جاوید بهره می‌برد امسال با حضور این بازیکن در تیم مس نتوانسته جایگزینی برای او پیدا کند بدون بازیکن ایرانی به مسابقات آمده است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + 2 =

عضو کانال ایتا شوید