می‌توانیم دوباره در فینال آسیا باشیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس پس از حرف و حدیث های فراوان سرانجام در پرسپولیس ماندگار شد تا چهارمین فصل حضورش در این تیم بزرگ را تجربه کند.

این بازیکن در مورد مسائل مختلف از جمله تاخیر در شروع لیگ، کار با کالدرون، و خیلی از مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

روند آماده سازی پرسپولیس برای فصل جدید به چه شکل پیش رفت؟

خوشبختانه تمرینات در بالاترین سطح دنبال می شود و کادر فنی با جدیت تمام در تمرینات حاضر می شوند. کالدرون، خواکین، والنسیا و مربی دروازه بان ها محسن سیدی که مربیان جدید ما هستند در بهترین سطح قرار دارند و با این نفرات روند آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. همه بازیکنان برای رقم زدن اتفاقات خوب در پرسپولیس اماده هستند.

کار با کالدرون به عنوان مربی جدید چطور است؟

کالدرون مربی در بالاترین سطح جهانی است و کارنامه او این موضوع را ثابت می کند فردی که بالاترین سطح فوتبال دنیا سابقه مربیگری داد. همچنین به عنوان بازیکن هم وی قهرمان جهان شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. حضور کالدرون یک اتفاق خوب برای پرسپولیس است که بعد از برانکو، مربی مانند کالدرون را در پرسپولیس داریم.

خیلی از پیشکسوتان و کارشناسان بر این عقیده هستند که پرسپولیس امسال از نظر بازیکن حتی از دوران برانکو هم شرایط بهتری دارد. شما هم چنین نظری دارید؟

نکته مثبت در مورد پرسپولیس هر سال این است که بازیکنان سالیان سال در کنار هم بازی می کنند و هر سال هم شرایط بهتری را نسبت به فصل قبل به دست می آورند.هر سال ما باید توانایی‌هایمان را ارتقا دهیم. سال اول شرایط خوبی داشتیم. در سال دوم هم شرایط بهتر شد و در سال سوم با وجود هه مشکلات توانستیم فینال آسیا را تجربه کنیم. کادر فنی و کادر بازیکنان خوبی را داریم این موضوع امیدوار کننده است.

یعنی دوباره امید دارید که به فینال آسیا برسید؟

چرا که نه. پرسپولیس از بازیکنان و مربیان خوبی تشکیل شده و همان نفراتی که تیم را به فینال آسیا بردند امسال هم در تیم حضور دارند و از طرفی تجربه بهتری نسبت به آن سال بدست آوردیم. پس می توانیم همچنان به حضور دوباره در فینال آسیا امیدوار باشیم.

قرعه کشی لیگ را چطور میبینید؟

در هفته های اول با حریفان سر سختی بازی داریم اما این مسابقات برای ما سخت فقط سخت نیست بلکه حریفانمان از ما کار سرخت تری پیش رو دارند. ما برای دفاع از عنوان قهرمانی باید از همین هفته اول موفق عمل کنیم و به غیر از پیروزی در بازی ها به موضوع دیگری فکر نکنیم.

دربی هم در هفته چهارم برگزار می شود نظرت در مورد دربی زودهنگام لیگ چیست؟

دربی خیلی زود برگزار می شود اما تیم ما به نحوی آماده شده که از همان بازی اول برای خوشحالی هواداران بجنگد. پیروزی در دربی هم که لذت خاص خودش را دارد اما اول از همه به پارس فکر می کنیم.

آیا تاخیر در زمان شروع لیگ روی عملکرد شما تاثیرگذار است؟

سیستمی که کالدرون برای تمرینات در نظر گرفته است و خیلی خوب و حرفه ای است این که همه بازیکنان آمادگی بازی ۹۰ دقیقه ای را دارند. همه بازیکنان برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنند و همه از امادگی کامل برخوردار هستند. البته نه تنها من بلکه همه بازیکنان دوست داریم که خیلی زود حضور در مسابقات را با این تیم حس کنیم. به طور حتم هر زمان که لیگ آغاز شود برای این بازی ها اماده هستیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 2 =

عضو کانال ایتا شوید