پاریسن‌ژرمن، برنده تنش اینترمیلان-یوونتوس می‌شود؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

بالاگرفتن درگیری ها میان اینتر و یوونتوس می‌تواند منجر به حضور پائولو دیبالا در پاریسن‌ژرمن شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، پاریسن‌ژرمن آماده ارائه پیشنهادی با حقوق سالانه ۱۲ میلیون یورو به پائولو دیبالاست. یوونتوس هم ترجیح می‌دهد که به جای اینتر، دیبالا را به پی‌اس‌جی بفروشد، حتی اگر بتواند در قبال فروش دیبالا به اینتر، ایکاردی را به دست آورد.

نیکولو شیرا، نویسنده گاتزتا دلواسپورت از ادامه مذاکرات پاریسن‌ژرمن با نمایندگان پائولو دیبالا خبر داده است. بسته پیشنهادی پاریسین برای دیبالا، قراردادی ۵ ساله با حقوق ۱۲ میلیون یورو در سال است و البته حق کمیسیون ۱۵ میلیوون یورویی برای نمایندگان دیبالا، مسئله دیگری است که صحبت ها پیرامون آن جریان دارد. مجموع این مباحث (طول قرارداد، حقوق سالانه و حق کمیسیون) مواردی بود که مانع انتقال دیبالا به لیگ برتر و باشگاه های تاتنهام و منچستریونایتد شد. 

اما بالاتر از همه موارد پیشنهادی، اتفاقی که موجب پیشی گرفتن پاریسن‌ژرمن از سایر رقبای خود شده بالا گرفتن تنش میان دو باشگاه اینترمیلان و یوونتوس است. اتفاقی که موجب شده یوونتوس با ترجیح فروش دیبالا به باشگاهی در خارج از ایتالیا، قید به خدمت گرفتن مهاجمی مثل مائورو ایکاردی را هم بزند.

مسئله روملو لوکاکو و رقابت سخت دو غول فوتبال ایتالیا تنش ها را میان اینتر و یوونتوس افزایش داد؛ مسئله ای که موجب شد فابیو پاراتیچی و بپه ماروتا (که زمانی در یوونتوس همکار یکدیگر بودند) در مقابل یکدیگر بایستند. 

در مورد دیبالا، به نظر می‌رسد خود این بازیکن هم تمایل زیادی به حضور در پاریسن‌ژرمن دارد و به همین خاطر هم برای حضور در لیگ برتر، به شکلی جدی تلاش نکرد. اکنون و با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر انگلیس، پاریسن‌زرمن بدون رقیب در مسیر جذب لاجویا قدم پیش می‌رود.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = 11

عضو کانال ایتا شوید