با آلانیا شانس قهرمانی در جهان دارم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران درباره شرایط این تیم اظهار کرد: هر از چندگاهی در تهران اردو برگزار می‌کنیم. صبح‌ها کار‌های بدنسازی و عصر تمرینات تاکتیکی و فنی را پیگیری می‌کنیم. بازیکنان آماده هستند و شرایط روحی تیم خوب است، ولی اگر آماده‌سازی در سطح بین‌المللی باشد بهتر است.

او ادامه داد: ما المپیک جهانی ورزش‌های ساحلی را هم پیش رو داریم که برای اولین بار قرار است برگزار شود. اگر بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشیم شرایط بهتری پیدا می‌کنیم. البته فدراسیون با چند تیم از جمله یک تیم آسیای خوب و دو تیم متوسط در سطح جهانی مذاکره کرده است. ما در جام ملت‌های آسیا برای اینکه آماده‌سازی خوبی نداشتیم نتیجه نگرفتیم. همه تیم‌ها تلاش می‌کنند تا کیفیت‌شان را بالاتر ببرند و ما هم نیاز داریم تا همیشه بازی داشته باشیم.

حسینی درباره سرمربی جدید تیم ملی یعنی عباس هاشم‌پور هم بیان کرد: او در عین جوانی باتجربه است. تجربه کار کردن با اوکتاویو تاثیر مثبتی داشته است. او از مدرسین AFC است و من فکر می‌کنم با هاشم‌پور نتایج خوبی بگیریم. البته برای نتیجه گرفتن باید همه چیز در کنار هم قرار بگیرد.

او درباره شرایط خودش هم توضیح داد: من بازیکن آلانیااسپور ترکیه هستم و بعد از مسابقات المپیک ورزش‌های ساحلی دوباره به ترکیه می‌روم تا از ۲۹ مهر ماه همراه این تیم مسابقات جام باشگاه‌های جهان را شروع کنم. تیم ما شرایط خوبی دارد و میزبان مسابقات است. همچنین مهره‌های خوبی مثل کاپیتان‌های تیم ملی برزیل و سوییس در تیم ما هستند. البته تیم‌هایی از کشور‌هایی که ریشه قوی در فوتبال ساحلی دارند، مثل روسیه و پرتغال و ایتالیا شرایط بهتری دارند. بازیکنان ترکیه‌ای کیفیت متوسطی دارند، اما فکر می‌کنم تیم ما بتواند جز ۴ تیم برتر مسابقات باشد. حدود ۸۰ تیم در این مسابقات شرکت می‌کنند و ما حتی شانس قهرمانی هم داریم، چون خرید‌های خوبی کرده‌ایم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 4

عضو کانال ایتا شوید