حضور بازیکنان در هیات‌های فوتبال بی معنی است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سال گذشته بود که هیات رئیسه سازمان لیگ مصوب کرد باشگاه‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنان نیاز ندارند آن‌ها را به هیات فوتبال‌ها ببرند و این کار از نحوه ثبت قرارداد بازیکنان حذف شده است. (اینجا بخوانید).
با این وجود مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند بازیکنان خود را برای ثبت قرارداد به هیات فوتبال ببرند.
هوشنگ نصیرزاده عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در خصوص اینکه مصوب شده بود بازیکنان دیگر راهی هیات‌های فوتبال نشوند گفت: این مصوبه بود، ولی بعدا گفتند که باید به تائید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برسد.
وی افزود: در آیین نامه جدید سازمان لیگ این موضوع آمده که بازیکنان راهی هیات‌های فوتبال نشوند و از روز شنبه (فردا) این موضوع به باشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.
نصیرزاده در خصوص اینکه استقلالی‌ها فردا قرار است راهی هیات فوتبال شوند گفت: حتما تا آیین نامه ابلاغ شود یکی دو تیم این کار را انجام می‌دهند. البته این کار واقعا بی معنی به نظر می‌رسید، یعنی چه که بازیکن به هیات فوتبال برود و در دفتر انگشت بزند و آن را نشان دوربین‌ها بدهد. باشگاه‌ها طبق قانون تجارت به ثبت رسیده‌اند و برای ثبت قرارداد‌ها دارای مسئولیت مستقیم هستند. هر اتفاقی هم بیفتد تبعاتش بر عهده خودشان است.
وی تاکید کرد: اینکه هیات فوتبال بگوید بازیکنان باید برای ثبت قرارداد به آنجا بروند اصلا کار درستی نبود. آن‌ها فقط می‌توانند در سربرگی به نمایندگی از فدراسیون فوتبال یک تائید انجام بدهند و آن سربرگ را به باشگاه‌ها ارسال کنند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 4 = 10

عضو کانال ایتا شوید