دو فینالیست برای کشتی ایران در گرجستان

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج نمایندگان کشورمان که از ظهر امروز مسابقات خود را در شهر تفلیس برگزار کردند، به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
در وزن ۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد عباس اف از آذربایجان گذشت. وی در دور بعد نیز ساندرو امیناشویلی از گرجستان را با نتیجه ۱۱ بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قاسم پور در این مرحله مقابل تارزان مایسورادزه از گرجستان با نتیجه ۸ بر یک به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.
وی در این دیدار به مصاف حاجی مراد ماگومدسعیداف از آذربایجان می‌رود.

کشتی فرنگی:
در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۵ از سد الکسی لودیا از گرجستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۶ بر یک اوزور ژوزوبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. ساروی در دیدار فینال به مصاف اورخان نوریف از آذربایجان می‌رود.
علی اکبر حیدری دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک مغلوب اورخان نوریف از آذربایجان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال باشد وی نیز به گروه بازنده‌ها رفت تا کار خود را برای کسب مدال برنز ادامه دهد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک پارسا نظری دیگر نماینده کشورمان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه ۵ بر صفر و ضربه فنی مغلوب کاندلاکی از آذربایجان شد؛ و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، قوره جیلی و نظری از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 5

عضو کانال ایتا شوید