ادن هازارد، شماره ۷ جدید رئال مادرید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

ادن هازارد در نخستین فصل حضور خود در رئال مادرید با پیراهن شماره ۷ به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که بازی های پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ رو به اتمام است، رئال مادرید از شماره پیراهن بازیکنان حاضر در ترکیب خود برای فصل جدید رونمایی کرد. 

شاید بیش از هر بازیکن دیگری، هواداران منتظر مشخص شدن شماره پیراهن مهم ترین خرید تابستانی شان، ادن هازارد بودند؛ ستاره بلژیکی که در بازی های پیش فصل با شماره ۵۰ در میادین حضور پیدا کرده بود، با تایید باشگاه رئال در اولین فصل حضور خود در این تیم با پیراهن شماره ۷ به میدان خواهد رفت. 

این در حالی است که ماریانو دیاز، شماره ۷ رئال در فصل ۱۹-۲۰۱۸، همچنان در مادرید حضور دارد اما علیرغم شایعاتی که پیرامون حضور او در باشگاه موناکو وجود دارد، او در صورت ادامه حضور در برنابئو با شماره ۲۴ به میدان خواهد رفت.

پیش از ماریانو، این کریستیانو رونالدو بود که در فاصله فصل های ۱۱-۲۰۱۰ تا ۱۸-۲۰۱۷ با پیراهن شماره ۷ رئال به میدان می‌رفت. رونالدو در نخستین فصل حضور خود در رئال (۱۰-۲۰۰۹) به دلیل حضور رائول گونزالس مجبور شد تا پیراهن شماره ۹ را به تن کند و برای گرفتن شماره ۷، یک فصل انتظار کشید. 

به جز رونالدو و رائول، بازیکنانی نظیر ریموند کوپا، آمانسیو، خوانیتو، امیلیو بوتراگوئنو و لوئیس انریکه نیز با این پیراهن برای رئال به میدان رفته اند.

در بین دیگر خریدهای جدید رئال، لوکا یوویچ به شماره ۱۸ رسیده، ادر میلیتائو پیراهن شماره ۳ را به تن خواهد کرد، فرلاند مندی شماره ۲۳ و رودریگو گوئز نیز شماره ۲۷ را به تن خواهند کرد.

خامس رودریگز نیز که در ۳ فصل حضور خود در رئال مادرید (۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷) پیراهن شماره ۱۰ را به تن می‌کرد، بعد از دو فصل حضور قرضی در بایرن مونیخ با پیراهن شماره ۱۶ به برنابئو بازگشته است، چرا که پیراهن شماره ۱۰ او از آغاز فصل ۱۸-۲۰۱۷ در اختیار لوکا مودریچ قرار گرفته و برنده توپ طلای ۲۰۱۸، برای سومین فصل متوالی با این پیراهن در میادین حضور می‌یابد.

در ادامه نگاهی به شماره پیراهن بازیکنان حاضر در تیم نخست رئال مادرید در فصل ۲۰-۲۰۱۹ خواهیم داشت:

۱-کیلور ناواس

۱۳-تیبو کورتوا

۲۵-آندری لونین

 

۲-دنی کارواخال

۴-سرخیو راموس

۵-رافائل واران

۶-ناچو فرناندز

۱۲-مارسلو

۱۹-آلوارو اودریوزولا

۲۳-فرلاند مندی

۳-ادر میلیتائو

 

۸-تونی کروس

۱۰-لوکا مودریچ

۱۴-کاسمیرو

۱۵-فده والورده

۱۶-خامس رودریگز

۲۲-ایسکو

۲۴-ماریانو دیاز

 

۹-کریم بنزما

۱۱-گرت بیل

۱۷-لوکاس واسکز

۲۰-مارکو آسنسیو

۲۱-براهیم دیاز

۲۸-وینیسیوس جونیور

۷-ادن هازارد

۱۸-لوکا یوویچ

۲۷-رودریگو گوئز

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = 15

عضو کانال ایتا شوید