خشم سرمربی تیم ملی والیبال؛ به کشورمان احترام نگذاشتیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو،؛ هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ از امروز (سه‌شنبه – ۱۵ خرداد) در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شد و با ۳۲ مسابقه در مدت شش روز تا ۲۰ خرداد پیگیری خواهد شد.

مردان والیبال ایران از ساعت ۱۳:۵۰ امروز (سه‌شنبه – ۱۵ خرداد) در نخستین بازی هفته دوم خود و سومین مسابقه شهر کوکورا به مصاف ژاپن رفتند و ۳ بر صفر مغلوب شدند.

مائوریسیو موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: تقریباً بازی خیلی خوبی بود. در ست اول مبارزه خوبی داشتیم، اما به اندازه کافی برای مقابله با ژاپن استوار نبودیم. بابت دو ست نخست خوشحالم، چرا که بازی‌ خوبی نشان دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: ست سوم خجالت‌آور بود. ما تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم، به کشورمان احترام نگذاشتیم، به تماشاگران احترام نگذاشتیم و می‌بایست بهتر از این بازی می‌کردیم. باید به کاری که انجام می‌دهیم و پیراهنی که پوشیدیم احترام می‌گذاشتیم. از تیم ایران از ست سوم ناامید شدم.

پائز گفت: باید ببینیم برای بازی بعدی چه بازیکنانی را در اختیار داریم، چرا که هنوز نمی‌دانیم اما باید برای بازی مقابل برزیل تیم‌تر باشیم، قطعاً بازی سختی پیش رو داریم.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: خبرآنلاین

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn