پدیده بسکتبال ایران: با آمادگی کامل منتظر دستور سرمربی هستم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لیست تیم ملی بسکتبال برای اردوی آماده سازی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ چین،چند چهره تازه وارد داشت که یکی از آن ها سینا واحدی بود. جوانی آینده دار که پیش از این در تیم ملی نوجوانان بسکتبال عملکرد درخشانی داشت و توانست با جلب نظر مهران شاهین طبع،در اردوی خردادماه در تهران حاضر باشد و تمرین کردن در کنار بزرگانی چون حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی را تجربه کند.به همین بهانه گفت و گویی داشته ایم با این پدیده آینده دار بسکتبال ایران:

واحدی در ابتدا گفت: من در اردوی تهران که خردادماه آغاز شد در فهرست نفرات تیم ملی بودم اما پس از آن با تشخیص مربیان به همراه تیم ملی ب به مسابقات جام ویلیام جونز رفتم و تیم ملی را در سفر به روسیه و یونان همراهی نکردم.

سینا واحدی در مورد عملکرد تیم ملی در جام ویلیام جونز گفت: مسابقات خوبی در چین تایپه برگزار کردیم.میانگین سنی تیم ما جوان بود و هدف از حضور در این رقابت ها کسب تجربه بود تا بچه ها بتوانند خود را برای حضور در تیم ملی الف آماده کنند. سن بچه ها برای سرمربی تیم ب مهم بود و فقط نفرات جوان و کم تجربه در این مسابقات حاضر بودند تا شرایط بهتری پیدا کنند.هدف این بود که تیم ب جوان بسته شود تا بازیکن ها برای آینده بسکتبال آماده شوند.

او در مورد حریفان تیم ب در در این رقابت ها هم گفت: تیم های چین تایپه الف و ب،فیلیپین،ژاپن،کره جنوبی و دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا حریفان ما در این رقابت ها بودند.

واحدی در پایان در مورد احتمال حضورش در بین نفرات اعزامی به چین برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ گفت: من کاملا آماده ام و منتظر دستور مربیان هستم. تمام تلاشم را هم می کنم تا بتوانم در لیست تیم ملی حضور داشته باشم و به جام جهانی بروم ولی در نهایت به نظر سرمربی تیم ملی احترام می گذارم.  

۲۵۴ ۲۵۱

منبع خبر: خبرآنلاین

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 11

عضو کانال ایتا شوید