درد و محدودیت حرکت شانه سهراب مرادی از بین رفت

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، چند روزی است که سهراب مرادی برای پیگیری درمانش با مساعدت کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی راهی آلمان شده است. دکتر داوود باقری، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری گرچه در این سفر همراه سهراب مرادی نیست، اما کاملاً با دکتر امینی در هانوفر در ارتباط است و از ریز اقدامات انجام شده روی شانه قهرمان وزنه برداری ایران مطلع است.

درد و محدودیت حرکت شانه سهراب از بین رفته است
او در این باره گفت: وضعیت سهراب مرادی روز به روز بهتر می‌شود و محدودیت حرکتی که روی مفصل شانه‌اش ایجاد شده بود در حال برطرف شدن است. درد سهراب کاملاً از بین رفته و او روزانه ویزیت شده و اقدامات درمانی و فیزیوتراپی روی شانه آسیب‌دیده‌اش انجام می‌شود. برای تقویت عضلات آسیب‌دیده نیز درخواست دارویی تزریقی از آمریکا شده است که در روز‌های آینده این آمپول در اختیار پزشک قرار می‌گیرد.

پیشرفتی در درمان نباشد شاید جراحی کوچکی در راه باشد
دکتر باقری در ادامه تأکید کرد: امیدواری از سوی دکتر امینی بسیار زیاد است که سهراب مرادی حتی به مسابقه گزینشی اخیر (جهانی تایلند) برسد و بعد از آن وضعیتش ارزیابی شود. اگر وضعیت خوب پیش رفته بود که نیازی به جراحی نیست، اما اگر پیشرفت خوبی نداشتیم، ممکن است جراحی کوچکی در راه باشد تا بتوان سهراب را به مسابقات بزرگ‌تر و مهم‌تر رساند. در حال حاضر که درمانش رضایت‌بخش است و به آینده امیدواری زیادی داریم، اما در مورد اینکه به المپیک خواهد رسید یا نه، نیاز به زمان بیشتری برای بررسی داریم.

نیاز باشد ویزای ۴۰ روزه سهراب تمدید می‌شود
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که مرادی تا چه وقت در هانوفر خواهد بود، گفت: سهراب هیچ محدودیتی برای ماندن ندارد و از طرف کمیته ملی المپیک و شخص صالحی امیری کاملاً حمایت می‌شود. ویزای ۴۰ روزه برای او صادر شده است که اگر نیاز به تمدید باشد این کار انجام می‌شود و هیچ محدودیتی وجود ندارد. دکتر امینی و آبرون که کار فیزیوتراپی را بر عهده دارد و قبلاً هم عضو تیم ملی وزنه برداری ما بوده است، کار‌های درمانی مرادی را پیگیری می‌کنند و ماندن سهراب در هانوفر ادامه خواهد داشت تا وقتی که وضعیتش بهتر شود.

درمان در هانوفر برای وزنه بردار ایرانی رایگان است
دکتر باقری در مورد اینکه آیا جراحی نیز در هانوفر انجام می‌شود، تصریح کرد: بله، اگر نیاز به جراحی باشد این کار همان‌جا انجام می‌شود. ضمن اینکه درمان همچنان برای سهراب مرادی رایگان است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = 9

عضو کانال ایتا شوید