تصاویر| بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا؛ از لندن تا فلوریدا

جامعه ورزشی آفتاب نو:

بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا
آفتاب نو/ کارن فیروزی؛ دیوید و ویکتوریا بکام مهیای زندگی در آمریکا می‌شوند؛ ستاره سابق منچستریونایتد و تیم‌ملی انگلیس که در آمریکا یک باشگاه خریده قرار است از سال ۲۰۲۰ تیمش به اسم اینترمیامی را راهی رقابت‌های MLS کند؛ از این‌رو خانواده بکام تصمیم گرفته‌اند از همین حالا محل زندگی‌شان در فلوریدا را مشخص کنند تا در طول یک سال آینده چالش زیادی نداشته باشند. حالا، اما در همین اثنا خبر رسیده که دیوید و ویکتوریا بکام قرار است در گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی دنیا زندگی کنند؛ در واقع محلی که آن‌ها فعلاً برای زندگی‌شان در نظر گرفته‌اند پنتهاوس برج «موزه هزار» در فلوریداست؛ این واحد در طبقه شصتم این برج قرار گرفته و به هر نوع امکانات ریزودرشتی که یک واحد نیاز دارد، مجهز است. این برج باورنکردنی و دیدنی را زا‌ها حدید، طراحی کرده و استخر بسیار لوکسی روی سقف طبقه آخر طراحی شده است. اسپا، سالن آرایش، کافه و یک سالن ورزشی مجزا هم دیگر بخش‌هایی است که این واحد را در بر می‌گیرند. البته واحد‌های این برج عظیم طبقه‌بندی ویژه‌ای شده به‌طوری که مالکان دنیای مد و استایل قرار است از طبقه ۱۰ تا ۱۴ این برج واحدهایشان را انتخاب کنند. طراحی واحد‌های ۱۵ تا ۴۹ این برج هم به‌گونه‌ای متفاوت است که به‌صورت دوبلکس، نیم‌طبقه و تمام طبقه طراحی شده است. در نهایت دو طبقه ۵۸ و ۵۹ آن هم به‌عنوان پنتهاوس در نظر گرفته شده است. قیمت این واحد‌ها هم مجزاست و گفته می‌شود از ۵ میلیون پوند تا ۴۵ میلیون پوند قیمت دارد. این برج ۶۲ طبقه‌ای ۳۰۰ متر ارتفاع دارد که درست روی سقف آخرین طبقه محلی برای فرود هلی‌کوپتر در نظر گرفته شده است. دید بسیار بی‌نظیری در جایی که واحد بکام قرار است تعبیه شود رو به اقیانوس آتلانتیک دارد و سراسر واحد قرار است با شیشه در بر گرفته شود تا نور آن به‌صورت طبیعی حاصل شود. نکته، اما این است که واحد مذکور که چشم بکام و ویکتوریا را گرفته هنوز به مرحله نهایی نرسیده، ولی عنوان شده به‌زودی و تا پایان همین ماه میلادی کارهایش تمام می‌شود.

دیوید که این روز‌ها خودش به آمریکا رفته تا سروسامانی به وضعیت باشگاهش بدهد به‌غیر از خانه درگیری دیگری هم دارد و رایزنی با بازیکنان مختلف را از سر گرفته تا آن‌ها را راضی کند سال‌های آخر فوتبالشان به اینترمیامی بپیوندند؛ لوئیس سوارس یکی از آن بازیکنانی است که گفته شده با پیشنهاد دیوید بکام و قراردادی ۴ ساله روبه‌رو شده و احتمالاً او مقصد بعدی اش همین تیم بکام باشد. دانیله دروسی هم که به آرژانتین رفته دیگر بازیکنی است که با بکام صحبت کرده و امکان دارد بعد از شروع رسمی این تیم، او هم قید آرژانتین را بزند و خودش را به اینترمیامی برساند.

 

عشق خانه
خانواده بکام در شرایطی مشغول رایزنی برای خرید گران‌قیمت‌ترین واحد آپارتمانی در دنیا هستند که تقریباً در هر جای به‌درد بخوری در دنیا خانه دارند یا داشته‌اند. آن‌ها یک خانه در لندن و یکی دیگر در کاتسؤالد دارند. آن‌ها به‌تازگی خانه‌ای که در لس‌آنجلس داشتند را با رقم ۳۰ میلیون پوند فروخته‌اند. بکام و ویکتوریا زندگی مشترک‌شان را هم در سال ۱۹۹۶ در خانه‌ای با ۱۵۰ هزار پوند شروع کرده‌اند و بعد‌ها حتی تجربه زندگی در خانه‌ای را به‌دست آورده‌اند که ۳۵ میلیون پوند ارزش‌گذاری شده است.

 

۱۹۹۶-۱۹۹۹؛ شروع زندگی
همان‌طور که عنوان شد بکام ۲۱ ساله سال ۱۹۹۶ اولین خانه اش در منچستر را با رقم ۱۵۰ هزار پوند خرید. او آن‌زمان بازیکن یونایتد بود و هنوز به‌صورت رسمی با ویکتوریا آشنا نشده بود. سال ۱۹۹۷ که ویکتوریا یکی از خواننده‌های گروه اسپایس گرلز بود جای ویژه‌ای در قلب دیوید پیدا کرد و از آن زمان به بعد، این دو دیگر همیشه با هم و زیر یک سقف زندگی کرده‌اند. اولین سقف مشترک آنها، اما همان خانه ۱۵۰ هزار پوندی در منچستر بود. چند سال بعد آن خانه با رقم ۱۹۰ هزار پوند به فروش رفت و بکام ۴۰ هزار پوند سود کرد.

۱۹۹۸-۲۰۰۲: زندگی در پنتهاوس
بعد از ترک منچستر، بکام و ویکتوریا یک آپارتمان قدیمی و تاریخی در الردی‌اج در چشایر خریدند. آن‌زمان مجله OK تصاویر ویژه‌ای از این خانه منتشر کرد و خبر داد که این زوج مشهور از زندگی در این محل باستانی لذت می‌برند. البته بکام این‌بار در مقایسه با خانه قبلی اش سود بیشتری به جیب زد، چون وقتی این خانه را با رقم ۶۰۰ هزار پوند فروخت، ۲۸۳ هزار پوند سود به جیب زد.

تصاویر| بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا؛ از لندن تا فلوریدا

۲۰۰۲-۲۰۰۴: خانه‌ای در دشت
بعد از آنکه ویکتوریا متوجه شد حامله است و رومئو را قرار است به دنیا بیاورد بکام و او تصمیم گرفتند خانه‌شان را عوض کنند، ولی درست در همان منطقه چشایر این‌بار خانه بسیار بزرگ‌تر و البته گران‌قیمت‌تری خریدند. خانه جدید آن‌ها این‌بار ۵ اتاق خواب داشت که با استخر داخلی و سالن ورزشی بسیار مجهزی، جلوه تازه‌تری به خودش گرفته بود. با این حال بکام و ویکتوریا بیشتر از دو سال در آن زندگی نکردند؛ آن‌ها این خانه را با رقم ۱/۷۵ میلیون پوند فروختند و ۵۰۰ هزار پوند هم سود کردند.

بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا

 

۱۹۹۹-۲۰۱۵: قصر باکینگهام
تقریباً نزدیک به دو دهه بکام و ویکتوریا دومین ملک گران‌قیمت فرتفوردشایر که به قصر باکینگهام مشهور شده بود را داشتند. این خانه فوق العاده ۷ اتاق خواب داشت که در ۲۴ هکتار زمین تعبیه شده بود و نمای بسیار ویژه و خاصی داشت. این خانه برای بکام آن‌قدر خاص بود که تا مدت‌ها مالکیتش را حفظ کرد، ولی سرانجام آن را با رقم ۱۱/۳۵ میلیون پوند فروخت و ۹ میلیون پوند در مقایسه با زمانی‌که آن را خریده بود سود کرد.

بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا

۲۰۰۷-۲۰۱۸: زندگی در ال‌ای
بعد از اینکه بکام با تیم آمریکایی لس‌آنجلس گلکسی به توافق رسید خانواده آن‌ها تصمیم گرفتند به لس‌آنجلس بروند و این‌بار خانه‌ای شیک با ۶ اتاق خواب را پیدا کردند. دوست طراح آن‌ها یعنی کلی هوپن، نمای داخلی این ساختمان را حسابی تغییر داد و کاری کرد که خانواده بکام احساس راحتی بیشتری کنند. این خانه را بکام در نهایت ۲۵ میلیون پوند فروخت و ۱۳ میلیون پوند سود کرد.

بکام در گران‌قیمت‌ترین آپارتمان دنیا

 

۲۰۱۳ تا به الان: خانه همیشگی در لندن
زمانی‌که بکام به انگلیس برمی‌گردد آن‌ها فقط در یکجا سکونت می‌کنند؛ خانه‌ای با ۸ اتاق خواب که در هلندپارک لندن واقع شده است. این خانه البته جایی است که کاملاً با خواسته‌های ویکتوریا همخوانی دارد، چون دو رختکن مجزا برای کار‌های طراحی مد او دارد. سالن بازی، سالن ورزش، اسپا و سالن مد و طراحی دیگر امکاناتی است که این خانه دارد. ارزش واقعی این ملک این روز‌ها ۲۵/۲ میلیون پوند برآورد شده که اگر با این قیمت فروش برود بکام باز ۳/۸ میلیون پوند سود کرده است.

 

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 7

عضو کانال ایتا شوید