ملی‌پوش بوکس: فدراسیون مشکل مالی ملی‌پوشان را رفع کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

ملی‌پوش خراسانی تیم ملی بوکس ایران گفت: با تمرینات سخت و سنگینی که پشت سر گذاشتیم، امیدواریم بهترین نتیحه را کسب کنیم.

 محمد شوریان در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب نو،در خصوص وضعیت اردوی تیم ملی بوکس ایران برای مسابقات جهانی روسیه، اظهار کرد: در اردوی بسیار خوبی هستیم. تمرینات تیم جلسه به جلسه و هفته به هفته سنگین‌تر و سخت‌تر می‌شود. با وجود مربیانی چون همایون امیری، اتابک کاراوند، غلامرضا کریمی و اصغر اشرفی و سرمربی‌گری علی استکی که یکی از بهترین مربیان دنیاست، امیدواریم بتوانیم بهترین نتیحه را کسب کنیم.

وی ادامه داد: این اردو برای آمادگی جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان است که از ۱۵ شهریورماه در روسیه برگزار خواهد شد. ظاهرا اعلام کرده‌اند که این مسابقات سهمیه  المپیک ندارد و رقابت‌های کسب سهمیه انتخابی المپیک در زمان دیگری‌ برگزار می‌شود. رقبای اصلی من از کشورهای قزاقستان، چین، ازبکستان، اوکراین و روسیه هستند. تمام این حریفان رزومه قوی و پر مدالی دارند.

بوکسور ملی‌پوش خراسانی تیم ملی بوکس ایران با اشاره به تمرینات سخت و سنگین در اردوهای تیم ملی، بیان کرد: با توجه به تمرینات سرمربی، مربی بدنساز و حجم فشار تمرینی بوکسورها، از لحاظ روحی و جسمی در شرایط بسیار خوبی هستیم و با انگیزه‌ای که تمام بچه‌ها دارند، امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.

شوریان یادآور شد: از رئیس فدراسیون بوکس و سرمربی تیم ملی تشکر می‌کنم که به بوکسورهای تیم ملی کمک کردند و مشکل مالی که عمده‌ترین و مهم‌ترین مشکل مشتزنان تیم ملی بود را رفع کردند. در اردوهای اخیر این مشکل برطرف شده و موفقیت بچه‌ها مدنظر مسئولان و کادر فنی تیم ملی بوکس است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *