فوتبال حرفه‌ای است به استقلال گل بزنم شادی می‌کنم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، فردین عابدینی سابقه عضویت در استقلال را دارد و این فصل برای ماشین‌سازی بازی خواهد کرد؛ تیمی که هفته اول میزبان استقلال خواهد بود!
* در بازی تدارکاتی مقابل استقلال با نتیجه سنگین چهار بر صفر شکست خوردید!
استقلال تیم خوبی است و من در آن رویارویی بازیکنان این تیم را بازیکنان خوب و جوانی دیدم که به لحاظ فنی و شرایط بدنی شرایط خوبی داشتند، اما با این وجود و با تمام احترامی که برای استقلال قائلم باید بگویم استقلال هم تیم شکست‌ناپذیری نیست و حتماً مانند تمامی تیم‌های دیگر نقطه ضعف‌هایی دارد که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم و برنده شویم. در بازی تدارکاتی هم که به استقلال باختیم در شرایط بدنسازی بودیم، اما در تبریز شرایط برای ما فرق می‌کند و در حضور هواداران‌مان به دنبال استارت قوی هستیم.
* با توجه به ۱۷ تغییری که در زمینه بازیکن داشتید برای بردن استقلال نیاز به معجزه دارید؟
نه، ما برای پیروزی مقابل استقلال نیاز به معجره نداریم. در تبریز از وجود هواداران خودمان به عنوان قدیمی‌ترین تیم شمال غرب بهره می‌بریم و هواداران تراکتور هم برای حمایت و کمک به تیم همشهری‌شان خواهند آمد. با حضور هواداران می‌توانیم استقلال را ببریم.
* در استقلال سابقه بازی داری به این تیم گل بزنی شادی می‌کنی؟
از حضور در استقلال خاطرات زیادی دارم، اما فوتبال حرفه‌ای است و به همین دلیل اگر به استقلال گل بزنم حتماً مقابل استقلال شادی خواهم کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 13

عضو کانال ایتا شوید