حرف آخر| دخالت‌های وزارت به دیوار می‌خورد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ فرهاد اشراقی؛ قبل از حضور ویلموتس در تیم ملی بود که مدیر اطلاع‌رسانی وزارت ورزش خبر از توی صف بودن زیدان، کلینزمن و مورینیو برای حضور روی نیمکت تیم ملی داد! البته کاملاً بدیهی بود که هیچ‌کدام از آن‌ها به ایران نمی‌آیند، اما به هر حال پروژه عبور از نام کی‌روش کلید خورد و در نهایت ویلموتس خارج از صف! روی نیمکت تیم ملی نشست.
در جریان افتضاح بزرگ برگزاری فینال جام حذفی بود که معاون وزارت ورزش روی خط آمد، از مردم عذرخواهی کرد و در نهایت خبر رسید سعید فتاحی موقتاً محروم است! اما فتاحی از فردای همان روز با قدرت سر کارش حاضر شد و بعد‌ها هم حکم کمیته اخلاق به راحتی آب خوردن توسط استیناف وتو شد.
لیگ برتر که درست یا غلط عقب افتاد، باز هم داورزنی معاون وزارت ورزش گفت ۲۲ یا ۲۳ مرداد لیگ برتر آغاز می‌شود، اما یکی، دو روز بعد خبر رسید اینجا هم دخالت وزارت به دیوار خورده و سازمان لیگ و فدراسیون کار خودشان را می‌کنند، چون قرار است لیگ ۲۸ تا ۳۰ مرداد آغاز شود.
سؤال اینجاست که چه اصراری وجود دارد وزارت ورزش در کار فوتبال دخالت کند و چرا دخالت‌ها هیچ‌وقت جواب نمی‌دهد؟ صدالبته فدراسیون فوتبال هم ایرادات خود را دارد و برخلاف دوره کفاشیان در رده‌های پایه اصلاً نتایج خوبی حاصل نشده، اما اینکه وزارت به هر مناسبتی وارد ریز مسائل فوتبال می‌شود و تازه دخالت‌هایش جواب هم نمی‌دهد، اصلاً قشنگ نیست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *