آغاز دور جدید اردوهای تیم فوتبال نوجوانان

جامعه ورزشی آفتاب نو:

اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان با حضور بازیکنان منتخب از میان دو تورتمنت چین و تاجیکستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، اردوهای انتخابی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از فروردین امسال با انجام استعدادیابی گسترده در سطح کشور آغاز شد. پس از برگزاری پنج مرحله اردوی انتخابی، لیست ۴۹ نفره متشکل از بازیکنان استعدادیابی شده از سوی کادر فنی تهیه شد و بازیکنان در قالب دو گروه در تورنمنت دوستانه چین و تورنمنت کافا در تاجیکستان شرکت کردند.

پس از شرکت در ۲ تورنمنت فوق و بررسی سطح فنی و عملکردی بازیکنان در شرایط مسابقه‌، دور جدید اردوهای تیم نوجوانان با حضور بازیکنان منتخب از میان بازیکنان حاضر در ۲ تورنمنت، در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود تا نوجوانان ایران جهت شرکت در مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا (از ۲۷ تا ۳۱ شهریور سال جاری به میزبانی همدان) آماده شوند.

بر این اساس، نخستین تمرین تیم نوجوانان از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد برگزار می‌شود. ضمن اینکه نشست تشریح برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان، پیش از شروع تمرین با حضور حسین عبدی از ساعت ۹:۱۵ به مدت ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

به گزارش آفتاب نو،تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران هفته گذشته مسابقات قهرمانی آسیا مرکزی را با کسب سه پیروزی برابر ترکمنستان، ازبکستان و قرقیزستان و قبول شکست برابر افغانستان و تاجیکستان به پایان رساند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 12

عضو کانال ایتا شوید