دشمنان پرسپولیس فقط از یک راه به پرسپولیس ضربه می‌زنند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، بعضی‌ها تصور می‌کردند نام حسین ماهینی از جمله نام‌هایی است که در لیست مازاد پرسپولیس قرار می‌گیرد و گابریل کالدرون به همین راحتی، قید کاپیتان مصدوم تیمش را می‌زند، اما در کمال تعجب، سه بازیکن دیگر وارد لیست مازاد شدند؛ شایان مصلح، سروش رفیعی و البته مهدی شریفی. این سه فوتبالیست از جمع سرخپوشان جدا شدند، ولی ماهینی با وجود تشدید مصدومیتش قبل از شروع اردوی ترکیه، در پرسپولیس ماندنی شد.

شماره ۱۳ سرخپوشان در این مورد گفت: «درست یکی، دو روز قبل از شروع اردوی ترکیه بود که با نیروی زمینی بازی کردیم. همزمان با بازیکن حریف برای دور کردن توپ روی هوا پریدم که در پایین آمدن، تعادلم از دست رفت و روی زانوهایم فرود آمدم تا درد عجیبی را تحمل کنم. به خاطر همین درد مجبور شدم از اردوی ترکیه به تهران برگردم.» او اضافه کرد: «در تهران فورا سراغ پزشک جراحم را گرفتم، چون می‌ترسیدم مصدومیتم، پارگی مجدد رباط صلیبی باشد، ولی دکتر گفت اگر ۵، ۶ هفته مدارا کنم، همه چیز حل می‌شود. حالا هم خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و کار‌های بدنسازی را زیر نظر کادرفنی دنبال می‌کنم. پایم نیاز به تقویت بیشتری دارد تا این بار با قدرت بیشتری برگردم. فکر می‌کنم نهایتا دو هفته دیگر در خدمت پرسپولیس باشم.»

ماهینی در مواجهه با شایعات اخیر مبنی بر وجود نامش در لیست مازاد ادامه داد: «بله، متاسفانه یکسری شایعات علیه من به وجود آمد که اصلا صحت نداشت. مثلا می‌گفتند به خاطر مصدومیتی که دارم، نامم از لیست خارج شده یا در فصل آینده جایی در پرسپولیس ندارم. باور کنید شایعات هیچ ربطی به امسال نداشت و از اواسط فصل قبل، این حرف و حدیث‌ها را درست کردند. نزدیک هر پنجره نقل و انتقالاتی نیز، این شایعات قوت بیشتری می‌گرفت، ولی دیدید که در پرسپولیس ماندم و به کار ادامه دادم. در واقع یکسری قصد داشتند با اخبار کذب و دروغ‌هایی که می‌گفتند، تیم مان را به حاشیه ببرند. از سوی دیگر، مسائلی را به من ارتباط می‌دادند که کاملا دروغ و غرض ورزانه بود. می‌گفتند ماهینی در فلان اتفاق، نقش داشته در صورتی که تمام این اخبار دروغ بود و فقط می‌خواستند مرا خراب کنند یا مقابل هواداران بگذارند.»

او گفت: «بگذارید این موضوع را شفاف‌تر عنوان کنند؛ برخی می‌دانستند من کاپیتان تیم هستم و این قدرت را دارم که یکسری حاشیه‌های اطراف تیم را از بین ببرم؛ از این رو، پیش خودشان فکر کردند اگر شایعه کنند که نام من در لیست مازاد است، از تیم کنار گذاشته می‌شوم. این افراد قصد دشمنی با من و پرسپولیس را داشتند و می‌خواستند به ما ضربه بزنند، اما جلوی همه این دشمنی‌ها را گرفتیم. حالا هم امیدوارم خیلی زود به تمرینات گروهی برگردم و بتوانم مهره موثری برای تیمم باشم.»

مدافع راست پرسپولیس افزود: «بعد از اینکه برانکو به صورت رسمی از پرسپولیس جدا شد، شرایط مان تغییر کرد. آن زمان، وضعیت چندان خوب نبود، ولی با کمک هم توانستیم بچه‌ها را جمع و جور کنیم و خدا را شکر حالا تیم کامل، پرمهره، پرانگیزه و فوق العاده‌ای داریم. همین که اسکلت تیم حفظ شد و چند بازیکن بسیار خوب به جمع مان برگشتند، نشان می‌دهد از همین حالا پرسپولیس می‌تواند راهی که طی این سال‌ها برای کسب جام شروع کرده را با قدرت ادامه بدهد. طبیعی است امسال هم هواداران پرسپولیس انتظار قهرمانی دارند و شک نکنید ما هم برای رسیدن به قهرمانی دوباره، لیگ را شروع می‌کنیم. فقط باید بیش از این‌ها مراقب حواشی باشیم، زیرا تنها چیزی که می‌تواند به این تیم ضربه وارد کند، همین حاشیه‌ها است. این را دشمنان پرسپولیس می‌دانند که از لحاظ فنی نمی‌توانند با ما مبارزه کنند و مجبورند حواشی را وارد تیم کنند به همین علت می‌گویم باید باهوش‌تر از قبل عمل کنیم.»

ماهینی در نهایت گفت: «در کنار بازیکنان، باید به این نکته اشاره کنم که کادرفنی بسیار خوبی هم داریم. گابریل کالدرون یکی از مربیان خوب و حرفه‌ای است که به ایران آمده تا بتوانیم در کنار او، راه قهرمانی را ادامه بدهیم. کارنامه پرباری دارد و جدا از آن که یک مربی باکلاس و بسیار مهم به شمار می‌رود، در زمان بازی هم جزو بهترین‌های آرژانتین بود. کالدرون یک مهره دفاعی بوده و شرایط بازی در این منطقه از زمین را به خوبی می‌داند. تمرینات حرفه‌ای و متنوعی را برای مان در نظر گرفته و کاملا مشخص است قصد دارد تفکرات هجومی را در دستورکار خود قرار بدهد. او یک مربی منظم و مسئولیت پذیر است که در کنارچنین چهره‌ای می‌توانیم همه موفقیت‌ها را تکرار کنیم.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 5

عضو کانال ایتا شوید