شروع قهرمانانه سیتی با هت‌تریک رحیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سیتی قهرمانانه لیگ برتر را شروع کردبه گزارش آفتاب نو، در ادامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر انگلیس امروز در ورزشگاه المپیک لندن، وستهم‌یونایتد میزبان منچسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی بود و چاره‌ای جز تسلیم شدن نداشت.

شاگردان گواردیولا مثل همیشه مالک توپ و میدان بودند و پس از ۲۵ دقیقه توسط ژسوس گل نخست را زدند. در حالی که می‌توانستند گل‌های دیگری بزنند با همین یک گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم باز هم درخشش استرلینگ و ژسوس بود که سیتی را به گل‌های بعدی رساند. استرلینگ در دقایق ۵۱ و ۷۵ پاس‌های طلایی دبروینه و محرز را تبدیل به گل دوم و سوم کرد.

سیتی قهرمانانه لیگ برتر را شروع کرد

ژسوس هم پیش از گل سوم یک گل دیگر زده بود که کمک‌داور ویدیویی آن‌را آفساید تشخیص داد. دقیقه ۸۶ هم آگوئرو در حالی که ابتدا ضربه پنالتی‌اش را هدر داده بود به‌دلیل جلو آمدن فابیانسکی داور دستور به تکرار ضربه داد که این مرتبه ضربه مهاجم آرژانتینی گل شد. تیرخلاص را هم استرلینگ در دقیقه ۲+۹۰ زد و چکش‌ها را پنج‌تایی کرد تا خودش هم هت‌تریک کرده باشد.

منچسترسیتی با برتری ۵ بر صفر برابر وستهم به صدر جدول رفت و احتمالاً از همین هفته نخست با صدرنشینی کارش را شروع خواهد کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 8

عضو کانال ایتا شوید