جریمه استقلال و ذوب‌آهن در احکام جدید انضباطی AFC

جامعه ورزشی آفتاب نو:

کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه‌های استقلال و ذوب‌آهن ایران را جریمه کرد.

به گزارش وب سایت نود، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، آرای جدید خود را صادر کرد که مطابق آن، باشگاه‌های استقلال و ذوب‌آهن ایران جریمه شده‌اند. بخشی از احکام AFC به شرح زیر است:

* باشگاه الزورای عراق به دلیل اتفاقات دیدار مقابل ذوب‌آهن ایران و به خاطر عدم توانایی در سازماندهی مسابقه و هدایت تماشاگران، به یک جلسه بازی بدون تماشاگر و ۸۵ هزار دلار جریمه محکوم شد. محرومیت هواداران الزورا به نخستین دیدار این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا موکول می‌شود.

* باشگاه استقلال به دلیل پرتاب نارنجک هواداران این تیم و به خاطر عدم توانایی در مدیریت هواداران خود در دیدار برابر الدحیل قطر، ۱۰ هزار دلار جریمه شد که در صورت تکرار این مورد، باشگاه با جریمه سنگین‌تری مواجه خواهد شد. این ششمین باری بود که تماشاگران استقلال مرتکب این تخلف شدند.

* باشگاه ذوب‌آهن به دلیل حضور یک تماشاگر این تیم در دیدار برابر الوصل امارات در زمین در پایان مسابقه ۴ هزار و ۵۰۰ دلار، و به خاطر حضور فرد اضافه بر کاروان تیم، ۳ هزار دلار جریمه شد. تخلف اول باشگاه ذوب‌آهن برای چهارمین مرتبه تکرار شد.

* باشگاه العین امارات به خاطر دست ندادن بازیکنان این تیم برابر استقلال در دیدار برگشت دو تیم، هزار و ۵۰۰ دلار پرداخت کند.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *