مارادونا پشت مسی درآمد؛ بله آن‌ها فاسد هستند!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، دیگو مارادونا بار دیگر با صحبت‌هایش حاشیه‌ساز شد. این بار اسطوره فوتبال آرژانتین به خاطر تحسین لیونل مسی بابت فاسد دانستن مقامات کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در کانون توجه قرار گرفته است.

مسی پس از باخت تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل در رقابت‌های کوپا آمریکا مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کنمبل) فاسد و به برزیل میزبان برای نگه داشتن جام در خانه‌اش کمک کرده است. این اظهارات مسی برای او گران تمام شد چرا که دو روز پیش کنمبل او را ۳ ماه از بازی‌های ملی و ۵۰ هزار دلار جریمه نقدی کرد.
با این حال در این بین برخی افراد مانند دیگو مارادونا به مسی حق داده‌اند و ادعای او را درست می‌دانند. کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین که بعد از عمل جراحی روی زانوی پای راستش هنوز در بیمارستان بستری است، به شبکه TyC Sports کشورش گفت: او با حرف‌هایی که زد یک مسی در حالتی مارادونایی به نظر می‌رسید. من دیدم که او دارد بیش از پیش طغیان و احساس درونی‌اش را بیان می‌کند. همچنین دیدم که او بدون آنکه کسی برایش تبانی کرده باشد، بازی‌ها را داخل زمین مسابقه می‌برد.
مارادونا ادامه داد: من مسی را در این حالت بیشتر دوست دارم، اینکه او را در کنار خانواده‌اش می‌بینم. خودتان می‌بینید که او چقدر از بودن در کنار آن‌ها دارد لذت می‌برد. من این مسی را بیشتر از آن مسی که از او به خاطر نخواندن سرود ملی انتقاد می‌شد، دوست دارم. هر کاری که مسی انجام می‌دهد به نفع آرژانتین است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *