هزینه عجیب انتقال پوگبا به رئال‌مادرید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

هزینه عجیب انتقال پوگبا به رئال‌مادریدبه گزارش آفتاب نو، باشگاه رئال مادرید که در این تابستان بازیکنانی همچون ادن آزار ، لوکا یوویچ، فرلان مندی، اِدر میلیتائو و رودریگو را به خدمت گرفته است، قصد دارد پل پوگبا را نیز به ترکیب تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان اضافه کند، اما به خدمت گرفتن این هافبک ۲۶ ساله که هم پیش از این از علاقه‌اش برای ترک اولدترافورد و کسب تجربه و چالشی جدید سخن گفته بود، هزینه‌ای گزاف برای پرافتخارترین باشگاه اروپا خواهد داشت.

طبق ادعای نشریه انگلیسی «میرر» خرید پل پوگبا برای رئال مادرید ۲۷۰ میلیون پوند هزینه در بر خواهد داشت. طبق این گزارش، منچستریونایتد برای فروش هافبک فرانسوی‌اش ۱۵۰ میلیون پوند می‌خواهد و در کنار این رئال مادرید باید دستمزد هفتگی ۵۰۰ هزار پوندی برای پوگبا در نظر بگیرد که دستمزدش در سال به ۲۶ میلیون پوند می‌شود. از آنجایی که پوگبا حداقل قراردادی چهار ساله از رئال مادرید می‌خواهد، رقم دستمزد وی برای چهار سال به ۱۰۴ میلیون پوند می‌رسد.

در نهایت مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پوگبا هم از انتقال این هافبک ۲۶ ساله سود قابل‌توجهی خواهد برد و ۱۰ درصد از رقم این انتقال به عنوان حق کمیسیون وی لحاظ خواهد شد که رقمی در حدود ۱۵ میلیون پوند خواهد بود. این ارقام که با هم جمع شود، هزینه خرید پوگبا برای رئال مادرید مجموعاً ۲۷۰ میلیون پوند خواهد شد.

پوگبا سه سال پیش با قراردادی به ارزش ۹۰ میلیون پوند از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت. او که دو فصل دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، در فصل اخیر در ۳۵ بازی لیگ برتری به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۱۳ گل، ۹ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *