کاپیتان‌های پرسپولیس، فصل را از روی نیمکت شروع می‌کنند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، هر چند پرسپولیس با برانکو و کادرش سه بار متوالی قهرمان لیگ برتر شده، به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و در فصل اخیر دبل کرده است و قاعدتا نباید به ترکیب برنده دست زد اما مربیان همواره دنبال پیاده کردن خواسته‌های خود در تیم‌هایشان هستند و با تفکرات خودشان تیم می‌سازند و بازی می‌کنند.

گابریل کالدرون هم نشان داده مربی ایده‌آلگرایی است و در اولین مصاحبه‌های خود صراحتاً اعلام کرد برای تکرار قهرمانی‌ها پرسپولیس باید تیم بهتری باشد. از این جهت او اصلاحات مد نظرش را آغاز کرده و با فرمول خود تیم را تقویت کرده تا پرسپولیس بهتر و قدرتمندتر باشد و همچنان روی نوار قهرمانی گام بردارد.

به همین منوال او قطعاً تغییراتی در ترکیب اصلی پرسپولیس نسبت به فصول گذشته ایجاد خواهد کرد و تا اینجا آنچه از او دیده ایم نشان می‌دهد چهار بازیکن مهم و باسابقه پرسپولیس از جمله سه کاپیتان این تیم لیگ نوزدهم را از روی نیمکت شروع خواهند کرد و شاید در ادامه فصل با نشان دادن توانایی‌های‌شان به ترکیب اصلی برسند. سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، امید عالیشاه و محمد انصاری همه بازیکنان مهم، باسابقه، تاثیرگذار و توانمندی هستند که با توجه به جذب نفرات جدید و سلیقه و تفکرات کالدرون، احتمال نیمکت‌شینی‌شان وجود دارد و ممکن است در همان بازی اول در ترکیب اصلی نباشند که دیدن این جمع روی نیمکت اتفاقی عجیب و غریب خواهد بود.

از این جمع سیدجلال حسینی مدتی مصدوم بوده و رقیب تازه وارد،قدرتمند و ملی پوشی به نام محمدحسین کنعانی زادگان دارد که ظاهرا به ترکیب اصلی نزدیک تر است.محمد انصاری نزدیک به ۸ ماه به خاطر مصدومیت بازی نکرده و بعد از کنار گذاشتن شایان مصلح ،رقیب قدرتمندی به نام محمد نادری در دفاع چپ دارد.از سوی دیگر حسین ماهینی نیز بیش از ۸ ماه بازی نکرد و در تمرینات پیش فصل مصدوم شد تا مهدی شیری همچنان گزینه اول دفاع راست باشد. در خط میانی هم ترافیک در کناره ها زیاد است و به نظر می رسد امید عالیشاه پشت سر بازیکنانی مثل امیری، ترابی و احمدزاده باشد و او نیز در ترکیب اصلی جایی ندارد.

از این جمع چهار نفره سیدجلال، ماهینی و عالیشاه به ترتیب کاپیتان‌های اول تا سوم پرسپولیس هستند و انصاری هم یکی از بازیکنان با تجربه تیم به حساب می آید که حضور این جمع روی نیمکت می تواند اتفاق جالب و غریبی باشد.

در واقع با دیدن این جمع نامدار روی نیمکت شاید یاد بازی‌هایی بیافتید که برانکو قصد داشت نیمی از نفرات اصلی و مهم خود را در بازی‌های نه چندان با اهمیت روی نیمکت بنشاند اما کالدرون می خواهد این اتفاق ویژه را در شروع فصل رقم بزند که باید دید این داستان تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *