منصوریان: برای کسب بهترین نتیجه وارد زمین می‌شویم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران تأکید کرد، این تیم در دیدار فردا مقابل الاتحاد عربستان به دنبال بهترین نتیجه است.

به گزارش وب سایت نود  و به نقل از کانال رسمی باشگاه ذوب‌آهن، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الاتحاد عربستان در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان این مطلب گفت: فرصت اینکه فصل را شروع و در این بازی حساس شرکت کنیم، نداشتیم اما با این حال بازی‌های دوستانه خوبی را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران درباره حریف عربستانی ذوب‌آهن اظهار داشت: تیم الاتحاد را کاملاً زیر نظر داشتیم و بازی‌های دوستانه این تیم در انگلستان را دیدیم و از این لحاظ آنالیز خوبی داشتیم. آنها تغییراتی داشته و بازیکنان خارجی خوبی را جذب کرده‌اند.

وی ادامه داد: ما هم بازیکنانی را جذب کردیم و تغییرات داشتیم و چند بازیکن در روزهای اخیر به ما اضافه شدند. افتخار بزرگی است که نماینده مردم ایران هستیم و مهمترین مصاف‌های فوتبال ایران را ذوب‌آهن در مرداد ماه دارد. ما نماینده و پرچمدار ایران در رقابت‌های آسیایی هستیم و نهایت تلاش ما و بازیکنان این است که بازی خوبی را مقابل تیم خوب الاتحاد به نمایش بگذاریم و با صعود به مرحله بعد به حمایت‌های مردم عزیر ایران پاسخ مثبت بدهیم.

منصوریان در خاتمه یادآور شد: ما نماینده ایران هستیم و باید از کیفیت‌های فوتبال ایران و ذوب‌آهن و همچنین از نام ذوب‌آهن و چیزی که مردم ایران به آن دل بسته‌اند، صیانت کنیم. مطمئناً انرژی که آنها می‌فرستند به ما انگیزه می‌دهد. ما هم قدردان هستیم و مانند دیدارهای گذشته برای کسب بهترین نتیجه به زمین مسابقه پا می‌گذاریم.

دیدار الاتحاد عربستان – ذوب‌آهن ایران در چارچوب دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه زعبیل دبی امارات برگزار می‌شود.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *