پشت پرده مذاکره عضو هیات مدیره استقلال با مهاجم ذوب‌آهن!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، ارسلان مطهری که فصل گذشته روزهای خوبی را در تیم ذوب‌آهن اصفهان سپری کرد، در نقل‌و‌انتقالات تابستانی به یکباره بحث حضورش در استقلال مطرح شد. این بازیکن حتی مذاکراتی با مسئولان باشگاه استقلال انجام داد ولی سرانجام به ذوب‌آهن برگشت و به کارش در این تیم ادامه داد.

ماجرای مذاکره مطهری با استقلال در نوع خودش جالب توجه است چرا که علی خطیر معاون سابق استقلال اعلام کرد این بازیکن در لیست باشگاه نبوده و یکی از اعضای هیئت‌مدیره به صورت خودسر با او مذاکره کرده است. البته خطیر نامی از مطهری نیاورد.

خطیر در این خصوص گفت: روزی یکی از اعضای هیات مدیره به من گفت با یک بازیکن صحبت کرده‌ام و شما ۴ میلیارد به این بازیکن بده و قراردادش را ببند. گفتم این بازیکن اینقدر نمی‌ارزد. ایشان اعلام کرد باشگاه ذوب آهن به این بازیکن ۲.۵ تا ۳ میلیارد می دهد.

معاون سابق استقلال همچنین به تماسش با مدیرعامل ذوب‌آهن برای پی بردن به حقیقت اشاره کرد و افزود: به آقای آذری مدیرعامل ذوب‌آهن زنگ زدم و از او سوال کردم که گفت نه اینطور نیست. آذری گفت اتفاقاً به من گفته‌اند استقلال ۲.۵ میلیارد به این بازیکن می‌دهد. گفتم چنین چیزی نیست و این بازیکن در لیست ما نبوده است. این بازیکن هم رفت با یک مبلغ پایین قرارداد بست. آقای هیأت‌مدیره؛ شما چرا باید با بازیکنان صحبت کنی؟ شأن شما این نیست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *