فرزند پورحیدری، استقلال را تهدید به شکایت کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، علی پورحیدری فرزند منصور پورحیدری با اشاره به اینکه باشگاه استقلال با گذشت ۳ سال از درگذشت پدرش هنوز مطالبات وی را پرداخت نکرده است، گفت: حقیقتا من خیلی پیگیری کردم چون مشکلاتی برایم به وجود آمده بود که به قراردادی که پدرم از باشگاه استقلال طلب داشت نیاز داشتم. پدر من ۴۰۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال طلب دارد ولی هنوز خبری از پرداخت پول نیست و جالب است که مدیریت قبل از آقای فتحی حتی قرارداد دوم پدر من را قبول نداشت.

وی افزود: در مدیریت گذشته و در زمان حضور آقای افتخاری به ما اعلام کردند قرارداد دوم پدر شما در سازمان لیگ و هیأت فوتبال ثبت نشده و سازمان بازرسی کل کشور به این موضوع ایراد گرفته است.من هم به این دلیل موضوع را از چند جا پیگیری کردم و متوجه شدم چنین صحبتی درست نیست و اصلا سازمان بازرسی ایرادی به قرارداد پدر من نگرفته بود.

فرزند زنده یاد پورحیدری تاکید کرد: جالب است اگر این موضوع صحت داشت و من آن را پیگیری می‌کردم تخلف رسمی باشگاه استقلال ثابت می‌شد چون پدر من روی نیمکت می‌نشست و وقتی یک نفر به عنوان سرپرست روی نیمکت می‌نشیند یعنی قرارداد امضا کرده و مگر می‌شود کسی بدون قرارداد مسئولیتی را قبول کند؟

وی با اشاره به اینکه در چند نوبت با امیرحسین فتحی صحبت کرده است،‌گفت: اوایل که آقای فتحی به استقلال آمد چندین بار قول داد که مطالبات پدر من پرداخت می‌شود ولی ظاهرا سه سال است هیچ پولی به باشگاه نیامده که مطالبات او را پرداخت نمی‌کنند! من از طریق آقای منزوی این موضوع را پیگیری کردم ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم.

پورحیدری با بیان اینکه اصلا دوست ندارد کار به شکایت بکشد، گفت: ما اگر چنین اخلاق و مرامی داشتیم شکایت می‌کردیم و مثل خیلی‌های دیگر به پول پدرم می‌رسیدیم اما به خاطر رفتارهایی که پدر من با استقلال در دوران حضورش داشته و اینکه مادرم هرگز دوست نداشت از استقلال شکایت کنیم تا امروز این کار را انجام ندادیم. مسئولان استقلال هم می‌دانند که شاید ما این کار را انجام نمی‌دهیم سوء‌استفاده می‌کنند و مطالبات پدر من را پرداخت نکرده‌اند.

وی تاکید کرد: فتحی حتی به من گفت نامه به هیأت مدیره بنویسم که من این کار را هم انجام دادم شاید گفتنی نباشد اما به خاطر مشکلات شخصی که داشتم مجبور شدم آن مشکلات را به اعضای هیأت مدیره بازگو کنم ولی متاسفانه باز هم اتفاقی رخ نداد.

پورحیدری در ادامه تاکید کرد: من اگر نتوانم مطالبات پدرم را بگیرم شاید مجبور باشم از باشگاه استقلال شکایت کنم. این رفتارها به نوعی بی‌احترامی بوده به خصوص وقتی که آقای افتخاری در مدیریت گذشته به وزیر ورزش نامه نوشت و اعلام کرد چون پدرم فوت کرده قرارداد او را لغو می‌کند. به نظرم رفتارهایی که صورت گرفته زیبنده نیست و شاید بهتر بود با خانواده کسی که سال‌ها در استقلال زحمت کشیده بهتر از این رفتار می‌شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 8

عضو کانال ایتا شوید