کالدرون: از مردم، موسیقی و غذای ایران راضی‌ام/ ۳ گزینه به جای مایگا داریم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از نحوه آماده‌سازی بازیکنان تیمش و همچنین رفتار مردم و غذاهای ایران ابراز رضایت کرد.

به گزارش آفتاب نو،گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: من خیلی راضی هستم. بازیکنانم خوب کار می‌کنند. در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، می‌بینم که بازیکنان هر سری آماده‌تر از بازی قبلی هستند. با روحیه و توانایی بازیکنان کاملا آشنا شده‌ام. در خیابان هم با رفتار مردم آشنا شده‌ام. خیلی از آن‌ها راضی هستم. از غذا و موسیقی ایران هم خیلی راضی‌ام.

او درباره رد شدن مایگا در تست پزشکی باشگاه و گزینه جانشینی‌اش هم بیان کرد: دکتر گفت او از نظر پزشکی آمادگی ندارد. ما باید یک فکر دیگر بکنیم. طی ۴۸ ساعت، مدیرعامل راهکاری برای این مشکل پیدا می‌کند.

کالدرون درباره شایعه کاپیتانی احمد نوراللهی با توجه به اینکه سید جلال حسینی می‌تواند از هفته اول پرسپولیس را همراهی کند توضیح داد: من چنین انتخابی نکرده‌ام. کاپیتان ما سید جلال است و اگر او بازی نکند آن موقع مشخص می‌شود که چه کسی جای او می‌آید. هنوز جانشین او در صورت بازی نکردنش مشخص نیست. من دوست دارم که کاپیتان، حسینی باشد اما به خاطر مصدومیتش ممکن است این اتفاق نیفتد. نمی‌دانم نفر بعدی کیست و نمی‌خواهم فعلا روی این بحث تمرکز کنم.

او درباره اینکه گفته می‌شود او به سید جلال به عنوان یک بازیکن ثابت و اصلی نگاه نمی‌کند هم گفت: حسینی یک بازیکن مهم برای من است. او یک بازیکن نمونه با روحیه بالا و حرفه‌ای برای من است. سن او بالاست و همان‌قدر هم با تجربه و حرفه‌ای است. به همین خاطر او به ما شادی بیشتری می‌دهد. او نزدیک پایان دوران حرفه‌ای است و این برای همه بازیکنان اتفاق میفتد ولی او برای من خیلی مهم است.

سرمربی پرسپولیس درباره جایگزین مایگا هم اظهار کرد: وقتی که دکتر می‌گوید نه دیگر من تصمیم گیرنده نیستم. مدیرعامل از دیشب در حال صحبت کردن با دیگر گزینه‌ها برای این پست است. ما سه گزینه داریم که یکی از آن‌ها برزیلی است. من ویژگی‌های مشخصی را از بازیکن می‌خواهم. نمی‌خواهم که بازیکن قرضی بگیریم. گزینه‌هایی را به باشگاه دادم تا باشگاه تصمیم بگیرد.

او درباره احتمال کنار گذاشته شدن یک بازیکن دیگر از تیم هم بیان کرد: ما فعلا برای یک بازیکن خارجی جا داریم و کسی قرار نیست بیرون برود.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 13

عضو کانال ایتا شوید