واکنش باشگاه پرسپولیس به توهین‌های یک کمدین

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو و به نقل از روابط عمومی پرسپولیس، این باشگاه پس از طرح شکایت در محاکم صالحه نسبت به اظهارات سامان گوران اطلاعیه‌ای نیز صادر کرد. در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس با توهین‌آمیز، ناپسند و خلاف واقع خواندن اظهارات این کمدین درباره نشان باشگاه پرسپولیس و نماد‌های ایرانی، آمده است:

باشگاه پرسپولیس قبل از هر چیز بر این عقیده خود تاکید می‌ورزد که احترام به رقیبان یک اصل است و فوتبال باید محلی برای تمرین رقابت در کنار رعایت اخلاق، جوانمردی و عدالت باشد.
اظهارات توهین‌آمیز روز گذشته یکی از کمدین‌ها، نه فقط توهین به میلیون‌ها هوادار دل‌سوز پرسپولیس که بی‌احترامی نسبت به تمام مردم ایران بود.
باشگاه پرسپولیس اقدام‌های خود برای پی‌گیری حقوقی و قضایی را از صبح امروز یک‌شنبه آغاز کرد و آن را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.
بی‌تردید چنین اظهار نظر‌هایی از سوی افرادی که جایگاه حقوقی خاصی هم ندارند، باعث آزردگی روح جامعه می‌شود چنان‌که این بار، هواداران خوب پرسپولیس و بسیاری دیگر از هموطنان کشورمان را فارغ از تعصب‌های رنگی متاثر و غمگین کرد.
چنین کنش‌هایی به طور قطع خدشه‌ای به بزرگی پرسپولیس وارد نمی‌سازد، ولی باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود، آن را پی‌گیری می‌کند.
امیدواریم در آینده شاهد تکرار مواردی از این دست نباشیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + 7 =

عضو کانال ایتا شوید