پایان پیش فصل تاتنهام با شکست در ضربات پنالتی

جامعه ورزشی آفتاب نو:

دو تیم تاتنهام و اینتر در آخرین بازی خود در ICC به تساوی در وقت های قانونی رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، در بازی ماقبل پایانی رقابت های جام بین المللی قهرمانان (ICC) سال ۲۰۱۹ عصر امروز و از ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت تهران) دو تیم تاتنهام و اینترمیلان در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام به مصاف هم رفتند و در نهایت بعد از تساوی ۱-۱ در ۹۰ دقیقه، این اینتر بود که موفق به پیروزی ۴-۳ در ضربات پنالتی شد.

تاتنهام خیلی زود و در دقیقه ۳ به گل نخست رسید. لاملا که چندگامی را با توپ در زمین اینتر حرکت کرده بودف در سمت راست لوکاس مورا را صاحب توپ کرد و این مهاجم برزیلی نیز در ادامه روزهای خوب خود در این مسابقات با یک ضربه پای راست محکم دروازه سمیر هندانوویچ را فرو ریخت. با احتساب این مسابقه، مورا در هر سه بازی تاتنهام در ICC موفق به گلزنی شده است.

اینترمیلان در دقیقه ۳۶ بازی را به تساوی کشاند. دالبرت در سمت چپ با پاسی عرضی اسپوزیتو را صاحب توپ کرد. این مهاجم با زیرکی توپ را با پاس تک ضرب برای سنسی که در عمق دفاع تاتنهام جایگیری کرده بود ارسال کرد و سنسی نیز در شرایط تک به تک با یک بغل پای زمینی دروازه لوریس را گشود و بازی را به تساوی کشاند.

بازی در نیمه دوم گلی نداشت تا طبق قوانین مسابقات، بعد از تساوی ۱-۱ دو تیم برای تعیین برنده ضربات پنالتی را بزنند. هر دو تیم پنالتی های اول خود را توسط اریکسن و پوشکاش از دست دادند. سپس سون، انکودو و آلدرویرلد برای تاتنهام گلزنی کردند و رانوکیا، دی‌مارکو و پولیتانو نیز ۳ پنالتی اینتر را به گل تبدیل کردند. پنالتی پنجم تاتنهام توسط اسکیپ از دست رفت تا ماریو با گل کردن پنالتی اینتر، نراتزوری را به پیروزی برساند.

به این ترتیب پرونده هر دو تیم در ICC 2019 بسته شد. تاتنهام با ۴ امتیاز از سه بازی (یک برد، یک باخت در ضربات پنالتی و یک باخت) در رده ششم جدول ۱۲ تیمی مسابقات قرار گرفت و اینترمیلان نیز با ۳ امتیاز از ۳ بازی (یک برد در ضربات پنالتی، یک باخت در ضربات پنالتی و یک باخت) در رده هفتم ایستاد. پرونده این دوره از مسابقات شنبه آینده و با دیدار دو تیم اتلتیکومادرید و یوونتوس بسته خواهد شد. این در حالی است که بنفیکا از هم اکنون قهرمانی خود در این دوره را مسجل کرده است.

لوریس، رز، فرتونگن، سانچز، واکر پیترز، اندومبله، وینکس، سیسوکو، لاملا، مورا و کین ۱۱ بازیکن ثابت مائوریسیو پوچتینو در این مسابقه بودند و سرمربی آرژانتینی در طول مسابقه از آلدرویرلد، سون، انکودو، گاتزانیگا، اریکسن، گیورگو، مارش، اسکیپ، تانگانگا، پاروت و وایت نیز استفاده کرد. 

در سمت مقابل هندانوویچ، دی‌آمبروزیو، دی‌فرای، اشکرینیار، کاندروا، گالیاردینی، بروزوویچ، سنسی، دالبرت، اسپوزیتو و پریشیچ ترکیب اصلی آنتونیو کونته را شکل داده بودند و دی‌مارکو، رانوکیا، ماریو، پولیتانو، والرو، بارلا، آگومه، پوشکاش و پیرولا نفرات ذخیره ای بودند که در میانه های مسابقه به ترکیب اینتر اضافه شدند.

این باخت خانگی پایانی بر بازی های تاتنهام در پیش فصل ۲۰-۲۰۱۹ بود و این تیم حالا خود را برای شنبه آینده و دیدار برابر آستون ویلا در هفته نخست لیگ برتر آماده می‌کند. اینترمیلان هم در آخرین بازی دوستانه خود بامداد یکشنبه در مستایا مهمان والنسیا خواهد بود.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 6 =

عضو کانال ایتا شوید