کلوپ هم از برنامه‌ریزی لیگ برتر کلافه شد!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

کلوپ هم از برنامه ریزی لیگ برتر کلافه شد!به گزارش آفتاب نو، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی سوپرجام انگلیس مقابل منچسترسیتی از زمان شروع فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر جزیره انتقاد کرد.

سرمربی تیم لیورپول گفت: دلیل شروع زودتر لیگ برتر نسبت به دیگر لیگ‌ها، سوال خوبی است و یک نفر بالاخره باید این بحث را مطرح کند. با آنچلوتی در این باره صحبت کردم. سری A هم مثل لیگ برتر ۲۰ تیمه است و فصل از ۲۴ آگوست شروع می‌شود. کالیدو کولیبالی به همراه مانه در جام ملت‌های آفریقا شرکت کرد و ۴ هفته زمان برای استراحت دارد. او به بازگشت به تمرینات حتی نزدیک هم نیست! من نمی‌دانم چرا ما اینقدر زود شروع می‌کنیم. تابستان سال بعد هم کوپا آمریکا را داریم و هم یورو و به نظرم باز هم در مدت زمانی مشابه فصل را شروع خواهیم کرد. دلیلش را نمی‌دانم!
او در ادامه افزود: لیگ برتر آنقدر محصول جذابی است که در هر صورت افراد بسیار زیادی آن را تماشا خواهند کرد؛ بنابراین ما به بازی کردن در این ۲ هفته‌ای که هیچ لیگ معتبری در دنیا شروع نشده، نیازی نداریم. من عاشق فوتبالم. دوست دارم بازی کنیم. از نظر من هر هفته می‌توانیم بازی کنیم. عاشق بازی هستم، اما یک نفر باید به بازیکنان فکر کند و واضح است که در حال حاضر کسی چنین کاری را نمی‌کند. هر از گاهی این بحث را مطرح می‌کنم، اما برخی می‌گویند باز هم بهانه جویی‌هایش شروع شد! ما واقعا باید به این مسئله فکر کنیم و هیچ کس در انگلیس چنین کاری نکرده است. باشگاه‌ها از ما می‌خواهند به تور پیش فصل برویم. با چه کسی؟ خب من می‌توانم به تنهایی بروم، اما مطمئن نیستم کافی باشد! وضعیت همین است که می‌بینید! به هرحال ما برای بازی با منچسترسیتی آماده هستیم؛ هر چند جدال با تیمی که طی ۲ فصل اخیر ۱۹۸ به دست آورده، واقعا سخت به نظر می‌رسد!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *