گواردیولا: فاصله ما و لیورپول فقط یک پنالتی بود

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش “آفتاب نو”، سیتی ساعتی قبل موفق شد در ضربات پنالتی لیورپول را شکست داده و قهرمان سوپرکاپ انگلیس شود. گواردیولا ضمن تبریک به بازیکنانش فاصله دو تیم را تنها بک پنالتی ارزیابی کرده و مدعی شد این فصل مدعیان قهرمانی لیگ برتر بیشتر از سال قبل خواهند بود.

گواردیولا گفت: :اگر ما فقط فصل گذشته را در نظر بگیریم این فرضیه درست است و فقط ما و لیورپول مدعی قهرمانی خواهیم بود، اما من معتقدم تعداد زیادی مدعی برای فصل بعد وجود دارد. منچستر یونایتد باز خواهد گشت، آرسنال بازیکنان خوبی خریداری کرده، تاتنهام مثل همیشه پیش فصل خوبی داشته و البته چلسی نیز همیشه در بین مدعیان جای خواهد شد.

من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و فقط سعی می کنم تیم خود را آماده کرده و برای پیروزی تلاش کنم، در ادامه خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

رویارویی با لیورپول در این مفطع بسیار مناسب بود زیرا ما آمادگی خود برای فتح عناوین در سال پیش رو را مورد سنجش قرار دادیم. در ضربات پنالتی پیروز شدیم اما ممکن بود ببازیم. نیمه اول خیلی خوبی داشتیم اما بعد از اینکه در تغییر جریان بازی، توپ های بلند و دوئل ها موفق نبودیم.

امروز  ما یک پنالتی بیشتر از لیورپول وارد دروازه کردیم و شرایط مانند فصل گذشته بود که ما در کورس قهرمانی تنها یک امتیاز بیشتر از آنها کسب کردیم. به بازیکنانم تبریک می گویم و حالا هفته اول لیگ برتر پیش روی ماست.”

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + 9 =

عضو کانال ایتا شوید