شهرام محمودی از تیم ملی جدا شد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

شهرام محمودی انتخابی المپیک را از دست داد!
به گزارش آفتاب نو، شهرام محمودی، پشت‌خط‌زن تیم‌ملی والیبال ایران که برای حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی به منظور شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک از سوی ایگور کولاکوویچ دعوت شده بود در پایان تمرین عصر امروز تیم ملی صحبت‌هایی را مطرح کرد که در نوع خود جالب بود.
وی گفت: من برای کمک به تیم ملی کشورم به اردو آمدم، اما متاسفانه مصدومیتم به قدری شدید بود که در این مدت نتوانستم به شرایط ایده‌آل برسم. فکر می‌کنم به همین دلیل نتوانم کمک زیادی به تیم ملی کشورم بکنم.
محمودی با بیان اینکه همیشه برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت می‌کنم، عنوان کرد: با مشورت کادر فنی تصمیم گرفتیم که در مقطع زمانی کنونی در کنار تیم ملی نباشم تا تیم ایران با همان ترکیب گذشته به رقابت‌های انتخابی المپیک اعزام شود.
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: زمانی که تمرینات توپ را آغاز کردم تیم ملی در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها حضور داشت و من نتوانستم به شرایط ایده‌آل برسم. خودم از شرایط خودم راضی نبودم و پس از صحبت با کولاکوویچ هیچ تصمیم گرفتیم تا این اقدام را انجام بدهیم.
وی تصریح کرد: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما باید بگویم که واقعا دور بودن از تیم ملی و مسابقات بین المللی بسیار سخت است فقط امیدوارم تیم ایران به المپیک صعود کند. موضوعاتی همچون پس گرفتن جایگاهم در تیم ملی اهمیت چندانی برایم نداشت و فقط به فکر این بودم که بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم که متاسفانه این اتفاق هم نیفتاد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *