فاصله منچسترسیتی و لیورپول یک اینچ است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

پپ: فاصله منچسترسیتی و لیورپول یک اینچ است
به گزارش آفتاب نو، پپ گواردیولا در نشست خبری پس از پیروزی یکشنبه شب منچسترسیتی مقابل لیورپول در ضربات پنالتی بازی جام خیریه (سوپرجام) انگلیس اذعان داشت که حریف کار مردان او را در ادامه فصل سخت خواهد کرد.
سیتی در این بازی اگرچه زودتر به گل رسید، اما در مقاطع پایانی نیمه دوم گل تساوی را دریافت کرد تا بازی با نتیجه یک بر یک به ضربات پنالتی کشیده شود، جایی که عملکرد خوب کلودیو براوو، سنگربان شیلیایی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس برای مهار ضربه جورجینیو واینالدوم مسبب پیروزی آبی‌پوشان شهر منچستر شد.
گواردیولا پس از این بازی به خبرنگاران گفت: ما در ضربات پنالتی یک گل بیشتری از لیورپول زدیم. درست مانند فصل گذشته که تنها با یک امتیاز بیشتر از آن‌ها قهرمان لیگ برتر شدیم. پس تفاوت میان دو تیم تنها یک اینچ است و به خاطر پیروزی در چنین رقابت نزدیکی، بازیکنان‌مان شایسته تبریک و تحسین هستند.
گواردیولای ۴۸ ساله که در این بازی تاریخ ساز شد – او به دلیل اعتراضاتش به داور به اولین مربی دریافت کننده کارت زرد در تاریخ جام خیریه انگلیس تبدیل شد – افزود: اگر ما اتفاقاتی که فصل گذشته رخ داد را در نظر بگیریم، باید بدانیم که امسال هم فاصله میان منچسترسیتی و لیورپول بسیار کم خواهد بود، اما من می‌گوید که فقط این دو تیم نیستند که امسال رقابت خواهند کرد بلکه به نظر من تیم‌های زیادی آماده رقابت شده‌اند. منچستریونایتد برخواهد گشت، همینطور آرسنال. هر دوی آن‌ها بازیکنان خوبی دارند. تاتنهام هم هست و همانطور که در اردوی پیش فصل دیدیم این تیم در سطح خوبی است. چلسی را هم نباید از قلم انداخت.
سیتی در شرایطی قهرمان جام خیریه انگلیس شد که تعدادی از بازیکنانش هنوز از نظر جسمانی به آمادگی کامل نرسیده بودند و به همین دلیل گواردیولا از این اتفاق بسیار خوشحال بود. او با بیان اینکه این بازی به مردان او برای بازی‌های بعدی‌شان در ادامه فصل کمک خواهد کرد، اظهار داشت: ما در این بازی واقعاً لحظات خوبی داشتیم، اما در ۱۵ دقیقه آخر، خسته شده بودیم، اما فکر می‌کنم که این بازی برای هر دو تیم محک خوبی بود. برای بازیکنان خوب بود که بدانند در ادامه فصل چه آزمون‌های سختی پیش رو دارند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + = 6

عضو کانال ایتا شوید