مگر می‌شود پرسپولیس را با بازنشسته‌ها اداره کرد؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، خبر کوتاهی که دیروز درباره حضور ۳ بازنشسته در باشگاه پرسپولیس منتشر شد هم دردآور بود و هم خنده‌دار… مگر می‌شود یک باشگاه بزرگ مثل پرسپولیس را با مشاور اداره کرد؟ چراکه بازنشسته‌ها به جای قطع همکاری با پرسپولیس، فقط از معاون به مشاور تبدیل شدند. خنده‌دار هم به این دلیل که انگار فقط گرشاسبی و آن نگهبان بخت‌برگشته باید مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها می‌شدند و این قانون وقتی به بقیه رسید، کمانه کرد!
خارج از شوخی، باشگاه پرسپولیس این روز‌ها با گذشت چند ماه از اصرار به منع به‌کار گرفتن بازنشسته‌ها، همچنان چند بازنشسته در دل خود دارد که البته این افراد حالا با سمت مشاور فعالیت می‌کنند تا مثلاً بگویند از سمت‌های خود کنار رفته‌اند.
البته که آفت این تبدیل کم نخواهد بود، آن‌هم در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس… آقایان دیگر معاون یا مدیر نیستند، ولی همان اختیارات گذشته را دارند و دستور می‌دهند، با این تفاوت که حالا دیگر پاسخگو نیستند، چون مشاور شده‌اند و مسئولیتی متوجه‌شان نیست.
حالا شما به ما بگویید؛ مگر می‌شود باشگاهی مثل پرسپولیس را با چند مشاور اداره کرد؟ مگر می‌شود یک نفر اختیار داشته باشد، دستور بدهد، تصمیم بگیرد، ولی مسئولیتی نداشته باشد و پاسخ ندهد؟‌
می‌گویند در پرسپولیس ۳ نفر چنین شرایطی دارند، بازنشسته‌هایی که قانون وقتی به آن‌ها رسیده کمانه کرده یا آن‌ها وقتی به قانون رسیده‌اند، دور زده‌اند! این وسط قانون فقط برای گرشاسبی سفت و سخت اجرا شد و مدیری که کارنامه‌ای موفق در پرسپولیس داشت را از مجموعه سرخ دور کرد. در این ماجرا یک نگهبان ساده هم، چون نفوذ نداشت، خداحافظی کرد و رفت تا باز هم شاهد باشیم در فوتبال ایران قانون برای همه یکسان نیست!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 14

عضو کانال ایتا شوید