حلالی سر تمرین و بازی‌های بزرگسالان چه می‌کند؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، به این نتایج خوب دقت کنید:

هفته اول؛ امید‌های پرسپولیس یک… امید‌های المپیک اندیشه یک
هفته دوم؛ امید‌های پیکان یک… امید‌های پرسپولیس صفر
هفته سوم؛ امید‌های پرسپولیس یک… امید‌های مقاومت ۲
هفته چهارم؛ امید‌های پرسپولیس یک… امید‌های سرخپوشان پاکدشت ۴
لطفاً تعجب نکنید! امید‌های پرسپولیس درپایان هفته چهارم مسابقات فوتبال امید‌های تهران با ۸ گل خورده، ۳ گل زده، تفاضل ۵- و کسب فقط یک امتیاز در رده چهاردهم ایستاده است.
سرمربی این تیم ناکام کیست؟ اسماعیل حلالی!
اسماعیل حلالی در چند ماه گذشته درگیر برنامه تلویزیونی «ستاره‌ساز» بوده است. البته ایرادی ندارد فوتبالیست‌های قدیمی از طرق مختلف درآمد‌هایی داشته باشند یا در ساخت برنامه‌های تلویزیونی مشارکت کنند به شرط آنکه مسئولیت دیگری نداشته باشند. در سایر کشور‌ها از جمله آلمان هم پل برایتنر یا گونتر نتزر سال‌هاست به عنوان کارشناس تلویزیونی در شبکه‌های تلویزیونی معتبر کشور خود حضور دارند، اما هرگز فعالیت باشگاهی نداشته و ندارند. از بحث «ستاره‌ساز» که بگذریم آنچه این مطلب را به درازا می‌کشاند حضور متوالی و بدون وقفه اسماعیل حلالی در تمرینات و بازی‌های دوستانه تیم بزرگسالان پرسپولیس است. اسماعیل حلالی بازی‌های دوستانه پرسپولیس را تماشا کرده و سپس از عملکرد و سبک مربیگری گابریل کالدرون حمایت می‌کند غافل از آن که شرح وظایف دیگری دارد.
او به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس وظیفه دارد بیشتر کنار تیم خودش باشد و هر از گاهی آن هم در صورت نیاز و برای حمایت یا حضور شاگردانش در تیم بزرگسالان نزد گابریل کالدرون برود. حضور دائمی در بازی‌های دوستانه یا تمرینات بزرگسالان پرسپولیس باعث غفلت از تیم امید پرسپولیس می‌شود؛ ۴ بازی، ۳ باخت و فقط یک مساوی!
روی صحبت ما با محمد پنجعلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس است. او باید قبل از انتخاب سرمربی تیم‌های پایه‌ای خود می‌پرسید علاقه‌ای به این پست دارند یا علاقه‌مند هستند به تیم بزرگسالان پرسپولیس نزدیک شوند؟
متأسفانه سال‌هاست پرسپولیس نتوانسته در رده‌های پایه تولید بازیکن کند و به یک تیم حاضری‌خور در لیگ برتر تبدیل شده است. این در حالی است که باشگاه استقلال تهران در همین یکی دو سال اخیر بازیکنانی نظیر امید نورافکن و اللهیار صیادمنش را به اروپا ترانسفر کرده است. آخرین بازیکن جوانی که باشگاه پرسپولیس توانسته به اروپا ترانسفر کند را به خاطر می‌آورید؟ بله، مهدی مهدوی‌کیا!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = 6

عضو کانال ایتا شوید