ماجرای «شال‌گردن» جا مانده خطیر در باشگاه استقلال چیست ؟!

علی خطیر ، معاون مستعفی باشگاه استقلال در چند روز اخیر با برگزاری نشست خبری تلاش کرد که از کارنامه یک ساله‌اش در این باشگاه دفاع کند . او در بخشی از صحبت‌هایش نسبت به یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال موضع گرفت و آدرس‌هایی داد که مشخص کرد منظورش کامران منزوی است.

در همین راستا، کامران منزوی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اظهارات خطیر گفت:

من صحبتی راجع به اظهارات او ندارم. فقط آقای خطیر بیایند شال‌گردنشان را که در دفتر من جا مانده، ببرند!

اما صحبت‌های خطیر راجع به منزوی چه بود؟ معاون مستعفی باشگاه استقلال در صحبت‌هایش گفته بود:

برخی می‌گویند چرا در دوره خطیر ۱۷ بازیکن از استقلال جدا شدند. این حرف درست نیست. همه دوستان هیأت مدیره می‌دانند که در فروردین‌ماه کدام عضو هیأت مدیره فهرست خروج استقلال را نوشت و اسم پژمان منتظری، خسرو حیدری، مهدی رحمتی، علی کریمی، فرشید باقری و روزبه چشمی را به عنوان بازیکنان خروجی فصل بعد استقلال نوشت. من نمی‌خواهم نام آن عضو هیأت مدیره را بیاورم، اما او همه را متقاعد کرد که این بازیکنان نباید دیگر در استقلال باشند. البته امیدوارم دوستان این مسائل را تکذیب نکنند، چون مجبور می‌شوم اسناد و مدارک آن جلسه را منتشر کنم.

او همچنین ادامه داد:

من اگر کاری کردم صادقانه انجام دادم، اما شما فهرست خروج استقلال را می‌نویسید و بعد دوباره با همان افراد مذاکره می‌کنید، مگر چنین کاری می‌شود؟ چگونه این اتفاق رخ می‌دهد؟ شما هدفتان این بود که علی خطیر را خراب کنید. شما می‌روید فهرست بازیکنان خروجی را می‌نویسید بعد پژمان منتظری می‌گوید یک نفر با شرف در باشگاه استقلال هست و بروید با او مذاکره کنید. من مجبورم این حرف‌ها را بزنم تا هواداران بدانند چه خبر است. من دیگر در استقلال نیستم، اما هواداران همه مسائل را بدانند.

علی خطیر در اظهاراتش از اسناد و مدارکی که علیه منزوی دارد صحبت کرده بود، اما این عضو هیات مدیره باشگاه با کنایه به اظهارات خطیر واکنش نشان داد. در حال حاضر معمایی که به این ماجرا اضافه شد، شال‌گردنی است که کامران منزوی از آن صحبت کرده و باید منتظر ماند و دید در آینده مشخص می‌شود که منظور از شال‌گردن چیست یا این ابهام بی‌جواب می‌ماند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 5 =

عضو کانال ایتا شوید