بحران جدید لوکاکو؛ پست اطلاعات محرمانه باشگاه را حذف کن!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

روز گذشته مهاجم بلژیکی منچستر یونایتد در توییتر پستی را به اشتراک گذاشت که حاوی اطلاعاتی در خصوص سریع‌ترین و کندترین بازیکنان حاضر در اولدترافورد بود.

به گزارش وب سایت نود به نقل از دیلی تلگراف، انتقال لوکاکو از یونایتد به یکی از تیم‌های ایتالیایی، بحث روز مجلات و خبرگزاری‌های انگلیسی است.
در جدیدترین اتفاقات بین این بازیکن بلژیکی و باشگاه انگلیسی، روز گذشته لوکاکو با انتشار پستی حساسیت باشگاه منچستر را برانگیخت تا حدی که به او دستور داده شد تا آن پست را حذف کند. لوکاکو در روزهای گذشته و در آخرین پست توییتری خود نتایج محرمانه آزمایش‌های پیش فصل دوی سرعت باشگاه را به اشتراک گذاشت که باعث نارضایتی هم‌تیمی‌ها و سران باشگاه انگلیسی شد.

نتایج این تست‌ها نشان می‌دهد لوکاکو با حداکثر سرعت ۳۶.۲۵ کیلومتر بر  ساعت (kph) بعد از دالوت با ۳۶.۴۳ در رتبه دوم قرار گرفت. او در توییتی با عنوان «فقدان سرعت» که همراه با ایموجی  خنده و دونده بود، جواب منتقدان خود را داد که او را بازیکنی فاقد سرعت و چابکی در خط حمله می‌دانند. هر چند خوان ماتا که در این لیست در کنار نمانیا ماتیچ و بالاتر از لوک شاو در انتهای جدول قرار گرفته بود با انتشار توییتی بخش جالب نتایج را دید و اشاره کرد  خدا را شکر می‌کند سریعتر از هم‌تیمی انگلیسی خود است اما پست جنجالی لوکاکو به مذاق اولگنار سولسشایر خوش نیامده و باعث شکرآب شدن بیشتر روابط بین این سرمربی و مهاجم شده است.

بحران توییتری لوکاکو در حالی اتفاق افتاده که شماره ۹ منچستر یونایتد در مرکز توجهات فصل نقل و انتقالات است و ۲ باشگاه یوونتوس و اینتر خواهان جذب مهاجم بلژیکی هستند. هم کونته و هم ساری پیشنهادهای خود را برای جذب شماره ۹ تقدیم باشگاهشان کرده‌اند. با کاهش اشتیاق شیاطین برای جذب دیبالا حالا خبر معاوضه مانژو – لوکاکو از همه محتمل‌تر  و در صدر رسانه‌های خبری است. باید دید کدام شهر برای مرد بلژیکی جذاب تر است؛ تورین یا میلان؟ آلیانز یا جوزپه مه‌آتزا؟

 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = 6

عضو کانال ایتا شوید