نمی‌دانم باز هم بازیکن می‌خریم یا نه!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، ارنستو والورده که شاگرانش شب گذشته (یکشنبه) به لطف گل دقیقه ۹۰ لوئیس سوارس با نتیجه ۲ بر یک آرسنال را در جام خوان گامپر در ورزشگاه نوکمپ از پیش‌رو برداشتند، پس از این بازی با اشاره به احتمال فروش بازیکنانی از خط میانی‌اش گفت: ما بازیکنان زیادی در خط میانی داریم. باید ببینیم در ادامه نقل‌وانتقالات چه اتفاقاتی خواهد افتاد. نمی‌دانم که آیا خرید یا فروش‌هایی در بازار نقل‌وانتقالات خواهیم داشت یا خیر.
سرمربی بارسلونا با اشاره به اینکه آرتورو ویدال این فصل برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم باید بیشتر رقابت کند، در تمجید از هافبک جدیدش هم اظهار داشت: دیونگ کنجکاو است و می‌خواهد پیشرفت کند. او همیشه مطالبه‌جو است و از هم‌تیمی‌هایش توپ می‌خواهد. دیونگ در شرایط سخت، اما با توپ زیاد بازی نمی‌کند. او می‌تواند سخت تلاش کند و به بازی ما سرعت بدهد. فرنکی خرید خوبی است.
وی همچنین در خصوص عملکرد تیمش در تقابل با آرسنال یادآور شد: ما بازی را در نیمه اول تحت‌کنترل داشتیم، اما در زدن ضربات پایانی دقت لازم را نداشتیم. نیمه دوم هم بر بازی تسلط داشتیم، اما آنطور که باید از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 6

عضو کانال ایتا شوید