مسی: برای همه قهرمانی‌ها می‌جنگیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مسی: رویا‌های جدیدی داریمبه گزارش آفتاب نو، لیونل مسی که در برتری ۲ بر یک شب گذشته (یکشنبه) تیم بارسلونا مقابل آرسنال در جام خوان گمپر نیمکت‌نشین بود، پیش از آغاز این بازی با حضور در میانه میدان با گرفتن میکروفن در دست در خطاب به هواداران بارسا که در ورزشگاه نوکمپ حضور داشتند، با اشاره به عملکرد فصل گذشته آبی‌واناری‌ها که تنها همراه با قهرمانی در لالیگا بود، گفت: صحبت در مورد فصل گذشته سخت است، اما بابت چیزی پشیمان نیستم.

کاپیتان ۳۲ ساله آبی‌واناری‌ها تصریح کرد: شکی ندارم که بار دیگر در کنار یکدیگر برای کسب تمامی عناوین قهرمانی خواهیم جنگید. ما در ۱۱ سال اخیر ۸ بار فاتح لالیگا شده‌ایم. آن احترام و اعتباری که شایسته‌اش بوده‌ایم به ما نسبت داده نشده است، اما هر چه جلوتر می‌رویم متوجه خواهید شد که قهرمانی در لالیگا چقدر سخت بوده است.

فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا در بخش پایانی صحبت‌هایش تأکید کرد: این باشگاه برای تمامی عناوین قهرمانی می‌جنگد و این فصل هم داستان به همین شکل خواهد بود. ما رویا‌های جدیدی در سر داریم. زنده‌باد بارسا، زنده‌باد کاتالونیا!

بارسلونا که در سال ۲۰۱۵ با شکست یوونتوس فاتح لیگ قهرمانان شد، پس از آن به غیر از یک مورد هرگز موفق نشده از مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها پا را فراتر بگذارد و فصل گذشته با قبول شکست مقابل لیورپول از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بازماند.

آبی‌واناری‌ها در حالی در این مدت در لیگ قهرمانان ناکام بوده‌اند که رقیب دیرینه آن‌ها یعنی رئال مادرید بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ سه بار متوالی فاتح این جام شد و تعداد قهرمانی‌های خود را به عدد ۱۳ رساند و دست‌نیافتنی‌تر از گذشته شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 6

عضو کانال ایتا شوید