سرمقاله| این شوخی را جدی نگیرید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ فرهاد اشراقی؛ واقعاً چطور ممکن است باشگاه‌ها تمام بدهی‌های خود را در فاصله حدود ۱۵ روز تا شروع لیگ برتر تسویه کنند؟
چطور امکان دارد فدراسیون و سازمان لیگ قدرت کنار گذاشتن حتی یک تیم از لیگ برتر را داشته باشند؟ چندی قبل اعلام شد ۱۴ تیم لیگ برتری بدهی دارند و فقط سپاهان و ذوب‌آهن به زمین و زمان بدهکار نیستند. یعنی در این فاصله هر ۱۴ تیم باید میلیارد‌ها تومان بدهی خود را صاف کنند تا بتوانند قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کنند!
مثل روز روشن است که ۹۰ درصد باشگاه‌ها در این ۱۵ روز نمی‌توانند بدهی‌های معوقه را تسویه کنند و از روز روشن‌تر است که هر ۱۶ باشگاه لیگ برتری با وجود تسویه نشدن بدهی‌های خود در لیگ نوزدهم حضور پیدا می‌کنند. چقدر خوب است اگر مسئولان محترم می‌خواهند کمافی‌السابق «شعار» بدهند، فکر مغز مردم و ظرفیت پر شده رسانه‌ها از این قبیل شعار‌ها را هم بکنند و لااقل بگویند اگر باشگاه‌ها ۲۰، ۳۰ درصد بدهی‌های خود را هم بدهند، می‌توانند قرارداد‌ها را ثبت کنند. این قبیل اُرد دادن‌ها را حداقل ۸، ۹ سال است که در فوتبال ایران شاهدیم، اما اگر از یک بچه ۱۰ ساله هم بپرسید به شما خواهد گفت که مسئولان محترم دوباره سر شوخی را با مردم، رسانه‌ها، باشگاه‌ها و طلبکاران باز کرده‌اند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 3 = 5

عضو کانال ایتا شوید