اولتیماتوم کمیته تعین وضعیت به باشگاه‌های بدهکار: حق ثبت قرارداد ندارید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

شورای انضباطی

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال تاکید کرد طبق اعلام قبلی در صورت تصفیه حساب نکردن با طلبکاران، هیچ باشگاهی قادر به ثبت قرارداد بازیکنان جدید نخواهد بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت این فدراسیون اظهار کرد: همان‌طور که پیش از این بارها اعلام شده و بر این موضوع تاکید داشتیم در راستای اجرای صحیح و بدون تبعیض قانون از مواضع اعلام شده عقب‌نشینی نخواهیم کرد و باشگاه‌ها ملزم به تصفیه بدهی‌های خود پیش از ثبت قرارداد جدید هستند.
نورشرق در ادامه تاکید کرد: جا دارد تشکر کنیم از باشگاه‌های قانون مداری که پیش قدم شدند و نسبت به حل پرونده‌های خودشان در این کمیته اقدام کردند. تعداد زیادی از طلبکاران موفق به دریافت وجوه خود شده‌اند و تعدادی هم با توافق باشگاه رضایت دادند با این وجود برخی از باشگاه‌ها هنوز هیچ اقدامی در این زمینه نکرده‌اند. اگر این تصور برای آن‌ها وجود دارد که در ساعات و روزهای پایانی موفق به دریافت مجوز خواهند شد و کمیته تعیین وضعیت استثنایی در این بین قائل می‌شود تاکید می‌کنیم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد و در راستای اجرای بدون تبعیض قانون از ثبت قرارداد این باشگاه‌ها با بازیکنان جدید جلوگیری به عمل آمده و اجازه دریافت کارت بازی نیز صادر نمی شود.
رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پایان گفت: با توجه به ضرورت رسیدگی سریع و بدون وقفه به پرونده‌های متعدد سامانه این کمیته به صورت آنلاین و اینترنتی راه‌اندازی خواهد شد که جا دارد از تلاش‌های حوزه فن‌آوری اطلاعات فدراسیون فوتبال در این خصوص تشکر کنم. کلیه اشخاصی که مایل به طرح دعاوی در این کمیته هستند از هفته آینده می‌توانند با مراجعه به وب سایت از طریق سامانه به صورت آنلاین شکایات خود و مدارک مربوطه را ثبت کنند، هم‌چنین پیگیری مراحل رسیدگی به پرونده‌ها نیز به شکل آنلاین و غیرحضوری صورت می‌گیرد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = 9

عضو کانال ایتا شوید