اینتر پیشنهاد جدیدی برای لوکاکو ارائه می‌کند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

اینتر به کورس خرید لوکاکو بازگشت.

به گزارش وبسایت نود، اینتر بار دیگر امیدوار به جذب لوکاکو شده است.

اسکای ایتالیا از پیشنهاد جدید اینتر برای لوکاکو خبر داده است. پیشنهادی که انتظار می رود طی روزهای آتی به منچستریونایتد ارائه شود تا شاید سرانجام نظر سران یونایتد را جلب کند. گفتنی است پیشنهادهای قبلی اینتر برای لوکاکو رد شده بود.

اینتر در شرایطی به کورس رقابت برای جذب لوکاکو بازگشته است که انتظار می رفت دیبالا و لوکاکو معاوضه شوند. اما درخواست حقوق بالا از سوی این بازیکن آرژانتینی، تقاضای دریافت کمیسیون گزاف از سوی مدیربرنامه این بازیکن و البته عدم تمایل قلبی دیبالا به ترک یوونتوس، موجب شد تا یونایتد خودش را از جذب دیبالا کنار بکشد.

اگرچه گفته می شود یوونتوس هنوز از این معامله به طور کامل ناامید نشده است ولی احتمال کمی برای وقوع این معاوضه وجود دارد. با این حال، یوونتوس در فکر این است برای جذب لوکاکو، بازیکن دیگری را به یونایتد پیشنهاد دهد. از طرفی، اینتر هم که از کورس رقابت برای جذب لوکاکو دور شده بود، قصد دارد پیشنهاد جدیدی را برای لوکاکو ارائه کند و این موضوع را به اطلاع مدیربرنامه مهاجم بلژیکی رسانده است.

منچستریونایتد خواستار ۸۳ میلیون یورو برای فروش لوکاکو است ولی اینتر حتی با افزونه‌های موجود در قرارداد هیچوقت رقمی بیش از ۷۰ میلیون یورو را ارائه نکرده است.

۱۸۷۸

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = 16

عضو کانال ایتا شوید