نیمار – بارسا؛ رسماً منتفی شد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

نیمار - بارسا؛ رسماً منتفی شدبه گزارش آفتاب نو، در هفته‌های اخیر خبر‌های فراوانی درباره تلاش بارسلونا برای پس گرفتن نیمار از پاری‌سن‌ژرمن منتشر شده، اما به نظر نمی‌رسد که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک محقق شود. در واقع این واقعیتی است که جوردی کاردونر، نایب رئیس باشگاه بارسلونا به آن اعتراف کرد.

پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار حداقل همان ۲۲۲ میلیون یورویی که دو سال پیش پرداخت را می‌خواهد و بارسلونا توان مالی پرداخت چنین رقمی را ندارد. این باشگاه در صدد است با پیشنهاد‌های جایگزین از جمله معاوضه بازیکن، نیمار ۲۷ ساله را برگرداند، اما فعلاً که موفق به انجام این کار نشده است. آخرین خبری هم که در این خصوص منتشر شده، امید بارسلونا به قرض گرفتن نیمار از پاریسی‌ها با بند خرید اجباری او در پایان فصل آینده است که این هم بسیار بعید به نظر می‌رسد.

با وجود آنکه خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا دیروز (یکشنبه) در مراسم معارفه جونیور فیرپو احتمال اضافه شدن بازیکنان جدید دیگر به ترکیب کاتالان‌ها را رد نکرد، کاردونر، نایب رئیس باشگاه شانس بازگشت نیمار را در فاصله باقی‌مانده تا پایان پنجره نقل و انتقالات فوتبال اسپانیا (۱۱ شهریور) زیاد نمی‌بیند.

کاردونر به شبکه TV۳ اسپانیا گفت: تا به امروز هیچ خبری از نیمار نیست. ما می‌دانیم که او از وضعیتش در پاریس راضی نیست و این شرایطی است که باید در پاریس حل و فصل شود. ما با آن‌ها صحبت نکرده‌ایم. میان دو باشگاه احترام متقابل فراوانی وجود دارد و اگر روزی امکان انتقال نیمار وجود داشته باشد، ما با یکدیگر صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر، بحث انتقال نیمار به بارسلونا منتفی است.

نیمار در بازی اخیر PSG مقابل رن در سوپرجام فرانسه، از روی سکو‌ها مسابقه را تماشا کرد و جایی در ترکیب تیمش نداشت. او ممکن است یکشنبه هفته آینده در اولین بازی تیمش در فصل جدید لوشامپیونه مقابل تیم نیم اولین بازی خود را برای PSG انجام دهد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = 17

عضو کانال ایتا شوید