تشریح شرایط قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران شرایط قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان لیگ فوتبال، سعید فتاحی درباره شرایط قرعه‌کشی لیگ نوزدهم اظهار کرد: تنها پیش‌شرطی که در قرعه کشی لیگ برتر اعمال می‌شود این است که تیم‌های هم استانی در یک هفته به صورت هم‌زمان مهمان یا میزبان نشوند به همین دلیل ابتدا از بین هشت جفت عدد متناظر برای تیم‌های استقلال و پرسپولیس، تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز، پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر، ذوب آهن و سپاهان اصفهان، سایپا و پیکان تهران، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان قرعه می‌کشیم.

وی افزود: بعد از قرعه کشی اعداد متناظر  برای چهار عدد باقی مانده برای تیم‌های مجزا قرعه می‌کشیم. این تیم‌ها شامل شهر خودرو مشهد، گل گهرسیرجان، نساجی مازندران، فولاد خوزستان است. اعداد متناظر به این ترتیب است: (۱ و ۱۵)، (۲ و ۷)، (۳ و ۱۱)، ( ۴ و ۱۰)، ( ۵ و ۱۴)، ( ۶ و ۱۲)، (۸ و ۹)،( ۱۳ و ۱۶) که برای تیم‌های هم استانی با قرعه تعیین خواهد شد. تصویر جدول خام قرعه کشی نیز برای فصل ۹۹-۹۸ نیز می‌توانید مشاهده کنید. بر اساس قرعه امکان رویارویی تیم‌های همشهری در همه هفته‌های لیگ وجود دارد.

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد: از تمام مدیران عامل، سرمربیان و سرپرستان تیم‌های لیگ برتری دعوت می‌شود که فردا (سه شنبه) ۱۵ مرداد ۹۸ در تالار شهر مشهد برای شرکت در قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر حضور به هم رسانند. این مراسم ساعت ۱۹ آغاز و به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + 9 =

عضو کانال ایتا شوید