تغییر رویه پرسپولیس در نقل و انتقالات؛ نقش موثر خلیلی با تصمیم عرب

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به نظر می‌رسد قرمزها پس از روزهای پرحاشیه در شروع فصل نقل و انتقالات مدتی است که با رویکرد متفاوتی اهداف نقل و انتقالاتی خود را پیش می‌برند.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس روزهای پرالتهابی را پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ تجربه کرد. هواداران از عملکرد این تیم در بازار نقل و انتقالات ناراضی بودند. در این میان ایرج عرب با این انتقاد رو به رو بود که در نقل و انتقالات می‌توانست بهتر عمل کند. جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح هم بدون حاشیه نبود.

در چند روز اخیر اما روند بهتری بر نقل و انتقالات پرسپولیس حاکم شده است. رفیعی با باشگاه به توافق رسید و تمدید ستاره ها  هم بدون مشکل خاصی در حال پیگیری است و حتی علیپور و نوراللهی هم به زودی تمدید می کنند . شنیده می شود حضور محسن خلیلی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مذاکرات مدیریت با بازیکنان باعث شده تا در روزهای اخیر تفاهم بهتری بین طرفین حاصل شود.

خلیلی با توجه به سوابقش بهتر می‌تواند با بازیکنان ارتباط پیدا کند و همین موضوع موجب شده تا عرب نقش مهمی برای خلیلی در فرآیند نقل و انتقالات باشگاه در نظر بگیرد. عرب با این تصمیم خود بسیاری از چالش ها را از بین برده و از مشاوره فردی فوتبالی که در تیم با بازیکنان ارتباط دارد و روحیات و اخلاق آنها را هم می شناسد بهره می برد و این خود حواشی را کم می کند.

 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = 11

عضو کانال ایتا شوید