از مهاجرت مزدک میرزایی تا توجه به استعداد احسان علیخانی

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ آرتین زهرابی: از خبر مهاجرت مزدک میزرایی به لندن و حضور او در یک شبکه ماهواره ای مدت ها گذشته؛ خبری که هرگز از سوی میزرایی تکذیب نشد…
بی خبری همکاران مزدک میرازیی از او نشان می هد که نباید انتظار بازگشت این مجری و گزارشگر را به وطن داشت.
به نظر می رسد کار تمام شده و امروز هم خبری در سایت های سیاسی منتشر شد مبنی بر این که مجوز کار این گزارشگر در تلویزیونی که قرار است با آن همکاری داشته باشد صادر شده است.
از مزدک میرزایی گذشت و این که چرا این اتفاق رخ داد و یکی از بهترین گزارشگران سازمان صدا و سیما از کشور رفت، نیاز به یک بحث اساسی دارد. فقط باید از این پس مراقب بود که چنین حوادثی تکرار نشوند.
 در این باره یک مثال ساده می زنیم؛ امروز هیچ دلیلی برای مایوس شدن احسان علیخانی وجود ندارد . مجریانی که یک شبه سر از سازمان صدا و سیما در می آورند هم با پشتکار زیاد به کارشان ادامه می دهند و گاهی آن قدر احساساتی می شوند که فکر می کنند هر حرفی در گوشه و کنار ورزشگاه ها می شوند را باید روی آنتن زنده هم بگویند!
خلاصه از بحث دور نشویم؛ وقتی همه از استعدادی مانند علیخانی مراقبت می کنند، کافی است نیم نگاهی به دیگران هم داشته باشیم. اصلا یک توجه نیم بها به استعدادهایی که می شناسیم و متاسفانه سهل انگارانه در کارشان می گذاریم، از این اتفاقات تلخ جلوگیری می کند.
فکر می کنیم وقتش رسیده که همه با هم عاقلانه تر فکر و راهمان را انتخاب کنیم…

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + 4 =

عضو کانال ایتا شوید