مدعی‌های قهرمانی بیشتر از چه تیمی بازیکن خریدند؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مرور می‌کنیم ۶ تیم بالانشین فصل قبل یعنی پرسپولیس، سپاهان، استقلال، پدیده، تراکتور و ذوب‌آهن برای فصل جدید از چه تیمی بیشتر بازیکن خریدند.

به گزارش وبسایت نود، با نزدیک شدن به شروع مسابقات و پایان مهلت نقل‌وانتقالات مشخص می‌شود که تیم‌ها برای تقویت در فصل جدید، کدام باشگاه را نشانه گرفتند. همچنین تیم‌های مدعی بیشتر از همه از کدام تیم بازیکن خریدند. 

استقلال جزو تیم‌هایی است که بیشترین بازیکن را به تیم‌های مدعی هدیه داده است. مهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر و روح‌الله باقری را به پدیده داد و پیراهن تراکتور را هم به میثم تیموری هدیه کرد. تراکتور هم به همین تعداد بازیکن به تیم‌های مدعی داده است. البته ۳ بازیکن از ۴ بازیکنی که از تراکتور راهی تیم‌های مدعی شدند، بازیکنانی بودند که با پایان خدمت سربازی‌ به تیم سابق‌شان برگشتند. همچنین علیرضا نقی‌زاده هم با جدایی از تراکتور راهی سپاهان شد.

محبوب‌ترین تیم تراکتور در فصل نقل‌وانتقالات، تیم دوم زنوزی بود و سه خرید از ماشین‌سازی داشتند. دیگری تیمی که از ماشین‌سازی بازیکن خرید، پرسپولیس بود که کنعانی‌زادگان را جذب کرد. سایپا دیگر تیمی است که ۴ بازیکن به تیم‌های مدعی فروخت. آرش رضاوند و علی دشتی استقلالی شدند؛ اکبرمنادی به پدیده پیوست و رضا اسدی هم تراکتوری شد.

هچنین این شش تیم مدعی فصل قبل، برای لیگ نوزدهم مجموعا ۷ خرید از لیگ یک داشتند، ۴ بازیکن خارجی خریدند و ۴ بازیکن ایرانی حاضر در خارج را به لیگ برتر برگرداندند.

۱۴۰۰۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 7

عضو کانال ایتا شوید