سرمربی رن: پاری‌سن‌ژرمن را اذیت کردیم!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی رن: توانستیم پاری‌سن‌ژرمن را اذیت کنیم!
به گزارش آفتاب نو، تیم رن برخلاف فینال جام حذفی فرانسه در فصل گذشته، در سوپرجام فرانسه نتوانست پاری‌سن‌ژرمن را شکست دهد و با وجود پیش افتادن از حریف پرستاره‌اش در نیمه نخست، در نهایت بازی را با نتیجه ۲ بر یک واگذار کرد و دست خالی از چین به فرانسه برگشت.
ژولین استفان، سرمربی رن در نشست خبری پس از مسابقه گفت: ما نیامده بودیم که نقش طعمه را برای پاری‌سن‌ژرمن بازی کنیم. آمده بودیم که با ارائه یک بازی خوب، وجهه خوبی برای تیم‌مان بسازیم و فکر می‌کنم که در ابتدای بازی هم همین کار را انجام دادیم. تا کسب پیروزی در این بازی فاصله زیادی نداشتیم. بازی‌مان شجاعانه، سازمان‌دهی شده و در مقاطعی از مسابقه حتی چشم‌نواز هم بود. در ۱۰ دقیقه آخر، در فاز حمله دست به ریسک‌های بزرگی زدیم و این فرصت را داشتیم که کار را به تساوی بکشانیم، اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد.
استفان ادامه داد: ناراحتم، چون با انگیزه و هدف بردن جام به این بازی آمده بودیم. با توجه به بازی منظم و جالبی که انجام دادیم، نمی‌توانیم از باختن و از دست دادن فرصت کسب جام راضی باشیم. ما بازی باکیفیتی ارائه کردیم که باعث افتخار من بود. شاید اگر بازیکنان ما در دقایق پایانی کمی پخته‌تر عمل می‌کردند، می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم، چون در ابتدای بازی نشان دادیم که توانایی به دردسر انداختن حریف را داریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *