رابطه صمیمانه کالدرون با بازیکنان پرسپولیس

جامعه ورزشی آفتاب نو:

رابطه صمیمانه کالدرون با بازیکنان پرسپولیسبه گزارش آفتاب نو، محسن خلیلی که یک زمانی، مهاجم سرخپوشان و امید اول گلزنی این تیم به شمار می‌رفت، حالا یکی از چهره‌های تاثیرگذار در پرسپولیس به حساب می‌آید. او به عنوان سرپرست و مدیر تیم، حواسش به اتفاقات دور و بر جمع است و بین تیم و باشگاه، رابطه خوب و معقولی ایجاد کرده است. خلیلی در مورد شرایط شغلی خود گفت: «در نفت تهران همراه با علی دایی نیز، وظایفم را انجام می‌دادم و وقتی به پرسپولیس آمدم، با پست سرپرستی یا مدیر تیم بیگانه نبودم. تلاش کردم تا طبق وظایفی که بر عهده‌ام گذاشته اند، بیشترین کارایی را داشته باشم و امیدوارم فعالیت‌هایم، گره‌ای از کار تیم و باشگاه باز کرده باشد.»

خلیلی در مورد شرایط مالی و جدایی بازیکنان از باشگاه پرسپولیس گفت: «از لحاظ مالی، همه باشگاه‌ها دچار دردسرها و مشکلاتی هستند که امیدوارم حل شود ولی مدیران باشگاه ما تلاش می‌کنند تا با استفاده از راهکارهای بهتر و درآمدزا، وضعیت را بهبود ببخشند. در مورد جدایی بازیکنان نیز باید بگویم همه آنها، هوادار پرسپولیس بودند و به همین علت وقتی می‌خواستند از تیم ما جدا شوند، درخواست غیرمنطقی که به ضرر باشگاه باشد، ارائه نکردند. یکسری بحث‌های درون خانوادگی و حرفه‌ای بود که حل شد و حالا دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد. همه این بازیکنان هم می‌دانند که باشگاه تاثیری در خروج شان نداشت و ما دوست داشتیم باز هم در کنار آنها به کارمان ادامه دهیم ولی نظر کادرفنی چیز دیگری بود.»

او در خصوص رابطه گابریل کالدرون با بازیکنان پرسپولیس اضافه کرد: «کالدرون یک مربی معمولی نیست؛ کارنامه قابل احترامی دارد. او سال ها در فوتبال بوده، خودش بازیکن بوده و در جام های جهانی به میدان رفته است. به طور کلی، ذهنیت حرفه‌ای و کاریزمای خاصی دارد و زیر و بم فوتبال را بلد است. کار کردن با او برای همه بازیکنان خوشایند است و تا جایی که من هر روز در تمرین می‌بینم، رابطه او با بازیکنان بسیار صمیمانه و حرفه‌ای پیش می‌رود.»

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عقب ماندن این تیم از برنامه‌های فنی‌اش گفت: «تمام برنامه‌هایی که کادرفنی درخواست کرده بود، به خوبی پیش رفت. تنها مشکل ما، عدم برگزاری بازی در اردوی ترکیه بود که البته برای پوشش دادن به همان نقص نیز، از بازیکنان تیم خودمان به عنوان دو تیم قدرتمند سود بردیم و مشکل حل شد. در تهران نیز، بازی های بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و برنامه های تمرینی بدون هیچ توقفی پیش می‌رود. هیچ برنامه‌ای روی زمین باقی نماند و توانستیم طبق خواسته‌های کادرفنی، کارها را پیش ببریم.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید